Jak przypomina portal "Pomponik", bracia Collins założyli i prowadzą fundację, której zadaniem jest wspieranie dzieci, które wychowują się w domu dziecka lub w rodzinach dysfunkcyjnych, a także osób wychodzących z więzień, które nie potrafią poradzić sobie w nowej rzeczywistości. Wyciągnęli też pomocną dłoń do Tomasza Komendy, który spędził w więzieniu 18 lat za zbrodnię, której nie popełnił. Co miał do powiedzenia na temat Komendy Rafał Collins?

Wyciągnięta dłoń

Rafał i Grzegorz Collinsowie przed 3 laty postanowili wyciągnąć pomocną dłoń do Tomasza Komendy. Bracia zatrudnili go w swojej fundacji, gdzie pracował jako konsultant do spraw adaptacji społecznej osób niesłusznie skazanych.

Odzyskana wolność, związek z nową partnerką i wymarzone dziecko, tak wyglądało życie Tomasza Komendy w 2020 roku. Niestety Anna Walter ujawniła, że życie z Tomaszem Komendą nie było kolorowe. Miał on się dopuszczać przemocy domowej wobec partnerki, a po rozstaniu nie płacić na ich syna.

Była partnerka Komendy nie ukrywała, że w trudnych chwilach, kiedy borykała się z problemami finansowymi, pomogli jej bracia Collins.

Tomasz Komenda/YouTube @Superwizjer TVN
Tomasz Komenda/YouTube @Superwizjer TVN
Tomasz Komenda/YouTube @Superwizjer TVN

Rafał Collins zabiera głos w sprawie Tomasza Komendy. Padły niepokojące słowa

Rafał Collins konsekwentnie stara się nie komentować zamieszania wokół Tomasza Komendy. Tym większy niepokój wywołała jego ostatnia wypowiedź dla "Faktu".

"Mogę powiedzieć tylko tyle, że rozmawiałem z Tomkiem przedwczoraj. On ma teraz naprawdę poważne problemy na głowie" - powiedział jeden z braci Collins, dodając, że Komenda potrzebuje teraz dużo spokoju.

"Obawiam się, że niedługo dowiecie się, dlaczego" - dodał enigmatycznie, jeszcze raz apelując o pozostawienie Komendy w spokoju.

Rafał Collins/YouTube @tvnpl
Rafał Collins/YouTube @tvnpl
Rafał Collins/YouTube @tvnpl

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Fani Agnieszki Chylińskiej nie kryli zachwytu. Jej pojawienie się w porannym programie wywołało lawinę komentarzy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Córka Kasi Cichopek i Marcina Hakiela przystąpiła do Pierwszej Komunii. Maciej Kurzajewski zdobył się na wyjątkowy gest wobec tancerza. Co zrobił

O tym się mówi: Sny o bliskich zmarłych potrafią wywołać duży niepokój. Znany z Tik Toka ksiądz wyjaśnia, co mogą znaczyć