Jak podaje portal "Pomponik", Agnieszka Chylińska pojawiła się w programie "Dzień dobry TVN". Jej pojawienie się w porannym paśmie wywołało ogromne poruszenie wśród internautów, którzy pospieszyli z gratulacjami dla piosenkarki. Poznajcie szczegóły!

Agnieszka Chylińska nie boi się zmian

Agnieszka Chylińska znana jest nie tylko ze swojego ogromnego talentu, ale także z tego, że nie boi się otwarcie mówić, co myśli. Jej fani przyzwyczaili się też do wyrazistego wizerunku gwiazdy, który dość często ulega zmianie. Artystka nie tylko nie boi się wypróbowywać nowych cięć, ale także i kolorów.

Agnieszka Chylińska/ YouTube @tvn.pl
Agnieszka Chylińska/ YouTube @tvn.pl
Agnieszka Chylińska/ YouTube @tvn.pl

Fani Agnieszki Chylińskiej z pewnością nie będą zaskoczeni, że piosenkarka po raz kolejny zdecydowała się na zmianę. Po blond włosach nie ma już śladu. Teraz na głowie gwiazdy króluje mroczna czerń.

Nowy image Chylińskiej wywołał w sieci ogromne poruszenie. Pod postem pojawiła się lawina komentarzy.

Internauci oszaleli na punkcie nowego wizerunku Agnieszki Chylińskiej

"Niekoniecznie mi po drodze, akurat z tym jej wizerunkiem, ale przemawia do mnie to, jaką jest osobą" - napisała jedna z internautek. Było to zdanie raczej odosobnione. Większość komentujących zachwyciła się wyglądem Chylińskiej.

"Powalająco", "doskonale" - to tylko część komplementów, jakie pod swoim adresem mogła przeczytać wokalistka. Nie brakowało stwierdzeń, że artystka jest w świetnej formie i "aż promienieje". Jedna z internautek postanowiła nawet zapytać, czy artystka nie jest przypadkiem w ciąży.

A wam, jak podoba się Agnieszka Chylińska w takim wydaniu?

To też może cię zainteresować: Łamiące serce odkrycie po zakupach w lumpeksie. Kobieta kupiła kurtkę z drugiej ręki i nie wierzyła w to, co znalazła w środku. Łzy cisną się do oczu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nowe ustalenia w sprawie nagłego odejścia męża Justyny Kowalczyk. Informacje szwajcarskich mediów powalają na kolana. Głos zabrała agentka biegaczki

O tym się mówi: Kościelne "cenniki" od dawna rozgrzewają internautów do czerwoności. Wyszło na jaw, ile trzeba zapłacić za mszę w intencji