Jak informuje portal "Pomponik", Anna i Bronisław Komorowscy doczekali się narodzin siódmego wnuczęcia. Ich córka Elżbieta powitała na świecie dziewczynkę. Dumni dziadkowie zostali ostatnio przyłapani przez reporterów na spacerze z najmłodszą wnuczką. To jeszcze nie koniec dobrych wieści. Były prezydent pochwalił się kolejną radosną nowiną.

Czas dla rodziny

Po tym, jak Bronisław Komorowski zakończył swoje urzędowanie w Pałacu Prezydenckim, wycofał się z aktywnej polityki. Na zasłużonej emeryturze polityk ma teraz sporo czasu dla swojej żony i rodziny. Była para prezydencka dużo czasu spędza wspólnie w Budzie Ruskiej, gdzie wiele radości sprawia im prace w ogrodzie.

Tam często odwiedzają ich nie tylko przyjaciele, ale także dzieci. Komorowscy doczekali się aż pięciorga dzieci, które są już dorosłe i założyły już własne rodziny. Była para prezydencka ma też siedmiorga wnucząt. Najmłodsza wnuczka z tej licznej gromadki pojawiła się na świecie całkiem niedawno.

Bronisław i Anna Komorowscy/YouTube @Gazeta Polska VD
Bronisław i Anna Komorowscy/YouTube @Gazeta Polska VD
Bronisław i Anna Komorowscy/YouTube @Gazeta Polska VD

Bronisław Komorowski podzielił się radosną nowiną

Najmłodsza z wnuczek Komorowskich, jest dzieckiem ich córki Elżbiety. Dumni dziadkowie zostali ostatnio przyłapani na spacerze z niemowlęciem w wózku. Bronisław Komorowski w rozmowie z "Faktem" nie ukrywał radości z narodzin wnuczki. Nie zdecydował się jednak zdradzić, jakie imię dla dziewczynki wybrali jej rodzice.

Podzielił się za to wiadomością, że wspólnie z żoną zabiera swoje wnuki na majówkę. "Najmłodsza wnuczka jest jeszcze za mała na podróże, ale niedługo pozostała szóstka spędzi razem z nami majówkę na wsi nad Czarną Hańczą" - powiedział Bronisław Komorowski w rozmowie z tabloidem.

Bronisław Komorowski/Youtube @Onet Rano
Bronisław Komorowski/Youtube @Onet Rano
Bronisław Komorowski/Youtube @Onet Rano

Rodzinie Komorowskich serdecznie gratulujemy!

To też może cię zainteresować: 6-letnia dziewczynka wróciła zalana łzami do domu. Matka dziewczynki nie kryła oburzenia zachowaniem katechetki

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Zauważyłam u siebie niemiłe zmiany. Oznaczały, że przestałam o siebie dbać

O tym się mówi: Siostry boromeuszki usłyszały alarm. W Oknie Życia zostawiono dziecko. To znaleziono przy chłopcu