Jak podaje portal "Lelum", cała Polska żyje sprawą 8-latka z Częstochowy, który był katowany przez ojczyma. Lekarze zdecydowali wprowadzić chłopca w stan śpiączki farmakologicznej, żeby nie czuł bólu. Jego stan określany jest jako ciężki, a medycy robią wszystko, żeby ocalić jego życie. Sieć obiegło nagranie, które jak sugeruje podpis, ma być momentem "przywitania" podejrzanego mężczyzny przez aresztantów. W tle słychać lawinę obelg. Jego autentyczność budzi jednak wątpliwości. Podobne filmy pojawiały się bowiem w sieci już przy wielu wcześniejszych podobnych sprawach.

Dramat 8-letniego Kamila

8-letni Kamil trafił do częstochowskiego szpitala w krytycznym stanie. Chłopiec przeżył w swoim domu prawdziwe piekło, który zgotował mu ojczym i niereagująca na krzywdę dziecka matka. Chłopca znalazł jego biologiczny ojciec, przyznając, że ciało chłopca było "jedną wielką raną".

Chłopiec był brutalnie bity, przypalany papierosami, polewany wrzątkiem i sadzany na rozgrzanym piecu. Miał też połamane kończyny. Podejrzany o to wszystko jest jego 27-letni ojczym. Prokuratura postawiła mężczyźnie zarzut znęcania się nad dzieckiem ze szczególnym okrucieństwem i usiłowania zabójstwa.

Policja/Youtube @Polska Policja
Policja/Youtube @Polska Policja
Policja/Youtube @Polska Policja

"Przywitanie" Dawida B.

Mężczyzna trafił do aresztu. Sieć obiegło nagranie, które ma rzekomo pokazywać moment "przywitania" w areszcie kata 8-latka.

Nagranie miało zostać wykonane przed aresztem, do którego trafił oskarżony. W tle słychać wrzawę więźniów, którzy mają obrzucać Dawida B. stekiem obelg i gróźb, których nie zdecydujemy się nawet zacytować.

@rozdzielenikrata

Przywitanie kata 8 LETNIEGO chłopca z Częstochowy ❗❗

♬ dźwięk oryginalny - Rozdzieleni_Kratą

Nie jesteśmy w stanie potwierdzić autentyczności nagrania, choć doświadczenie podobnych przypadków wskazuje, że nie jest ono autentyczne.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Seniorzy czekali na wprowadzenie tego rozwiązania od dawna. Zmiany mogą wejść w życie już w 2024 roku. O co dokładnie chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mówią o ślubie. Dziennikarz nie krył zdziwienia jednym z przedweselnych rozwiązań. O czym mowa

O tym się mówi: Internautka nie miała litości dla Michała Szpaka. Artysta nie pozostawił jej słów bez komentarza. O co poszło