Jak przypomina portal "Pomponik", Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są najgłośniejszą parą polskiego show-biznesu. Mówiło się o nich dużo jeszcze przed tym, jak oficjalnie przyznali się do łączącego ich uczucia. Para nadal dość oszczędnie mówi o swoim prywatnym życiu, choć od czasu do czasu zdradzą co nieco na ten temat. Wciąż jednak więcej jest w ich przypadku plotek niż potwierdzonych doniesień. Wiele mówi się o tym, że już niebawem para stanie na ślubnym kobiercu.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski planują ślub?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski długo ukrywali się ze swoim uczuciem, choć o tym, że między prowadzącymi "Pytanie na śniadanie" jest coś więcej, plotkowano od dawna. Para konsekwentnie stara się zachować jak najwięcej ze swojej prywatności dla siebie, choć zdarza się im zdradzić co nieco na temat swoich planów.

Nie jest tajemnicą, że para planuje wspólnie zamieszkać w domu Kurzajewskiego. Katarzyna Cichopek pochwaliła się w sieci momentem, w którym wybiera projekt łazienki do miłosnego gniazdka. Aktorka przyjęła oświadczyny ukochanego i z dumą nosi na palcu wręczony przez niego pierścionek. Nie ulega wątpliwości, że zakochani mają w planach ślub.

Temat ślubu poruszony na kanapie "Pytania na śniadanie"

W programie prowadzonym przez Cichopek i Kurzajewskiego jednym z poruszanych tematów były kwestie przygotowań do ślubu. Na kanapie pojawiła się wedding plannerka, panna młoda, a także psychodietetyk. Jednym z tematów była presja, aby w dniu ślubu panna młoda zachwycała idealną figurą.

Maciej Kurzajewski - jedyny mężczyzna biorący udział w tej rozmowie - nie krył zaskoczenia, kiedy usłyszał, że panna młoda musi dopłacać za poprawki krawieckie sukni, kiedy noszony przez nią rozmiar ulegnie zmianie. "Jest coś takiego, naprawdę?" - dopytywał Kurzajewski.

Myślicie, że o ślubie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego dowiemy się już po fakcie?

To też może cię zainteresować: Tak wyglądały ostatnie dni Anny Przybylskiej. Wszystko zdradziła jej nauczycielka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Los mocno doświadczył Barbarę Brylską. Jak dziś wygląda życie polskiej Bridgett Bardott

O tym się mówi: Pracownica zakładu pogrzebowego obala mity na temat ostatniego pożegnania. O co dokładnie chodzi