Jak podaje portal "Goniec", w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, które wywołało wiele emocji wśród internautów. Na wideo widać starcie kierowcy, który zaparkował samochód na miejscu dla niepełnosprawnych, a influencerem Łukaszem Walą. Sytuacja mocno podzieliła internautów.

Łukasz Wala pokazuje, jak wygląda życie z niepełnosprawnością

Łukasz Wala przez wiele lat był aktywnym sportowcem. W jego dorobku znalazły się medale z Mistrzostw Polski oraz Pucharu Europy. Wszystko zmieniło się w 2018 roku, kiedy Wala miał wypadek samochodowy, w skutek którego wylądował na wózku inwalidzkim. Choć jego życie się diametralnie zmieniło, udało mu się odnaleźć nowy cel i sens życia.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych przybliża internautom, jak wygląda życie osoby z niepełnosprawnością. Niestety przedstawiane przez niego sytuacje nader często pokazują, z jak wieloma przeszkodami musi się mierzyć.

@lukaswala

Czy ktoś wie dokąd leciałem? ✈️ #dc #dlaciebie #viral

♬ Music For a Sushi Restaurant - Harry Styles

To nagranie obejrzało już ponad 4 miliony internautów

W jednym z ostatnich nagrań możemy zobaczyć Walę, jak wchodzi w mocną polemikę z kierowcą, który pomimo braku uprawnień zdecydował się zaparkować na miejscu dla osób niepełnosprawnych. Wala zwrócił mu uwagę, na co mężczyzna stwierdził, że zaparkował tu "tylko na chwilę".

"No ale to nie ma na chwilę, bo ja nie mam gdzie zaparkować potem" - odpowiedział mu Wala. Tym razem jego przeciwnik rzucił kilka wulgarnych słów, a w pewnym momencie posunął się nawet do groźby, że uderzy Walę. Ostatecznie łamiący przepisy kierowca odjechał z miejsca.

@lukaswala

Co tu się wydarzyło to nie mam słów.. XD masakra #dc #dlaciebie #viral

♬ Music For a Sushi Restaurant - Harry Styles

Internauci podzieleni

W komentarzach pod opublikowanym filmikiem dominowały głosy wsparcia i poparcia dla Łukasza Wali. Pojawiły się jednak opinie, że influencer celowo prowokował drugą stronę. Wala nie pozostawił tych uwag bez komentarza.

"Faktycznie na końcu była trochę prowokacja z mojej strony, ale po tylu sytuacjach jestem już wyczulony" - wyjaśnił Wala, choć nie wszystkich udało mu się przekonać takim tłumaczeniem.

A wy, co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Tomasz Lis pochwalił się nową partnerką. Wiadomo, czym zajmuje się ukochana dziennikarza

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tomasz Komenda w ogniu krytyki. Dlaczego nie płaci alimentów na dwuletniego syna mimo milionowego odszkodowania

O tym się mówi: 6 tysięcy złotych zniknęło za jednym kliknięciem. 35-latek nie zdołał temu zapobiec