Jak przypomina portal "Pomponik", w miniony poniedziałek Dawid Kubacki przekazał informacje o tym, że jego żona walczy o życie w szpitalu, do którego trafiła z powodu problemów kardiologicznych. Do skoczka i jego bliskich płyną słowa wsparcia, także ze strony hierarchów kościelnych. W trakcie mszy świętej w intencji Marty Kubackiej w Szaflarach padły wyjątkowo poruszające słowa.

To był ogromny wstrząs dla wszystkich

Kiedy Dawid Kubacki zamieścił w mediach społecznościowych informację o ciężkim stanie swojej żony i o jej walce o życie, wielu z nas przeżyło niemały wstrząs. Zaledwie przed dwoma miesiącami Kubaccy powitali na świecie swoją drugą córeczkę. Sielankę przerwały problemy kardiologiczne Marty.

Ojciec Dawida Kubackiego przyznał, że jego synowa źle poczuła się w niedzielę rano. Miała mieć zaburzenia pracy serca. Wezwano karetkę. Młoda kobieta trafiła do zabrzańskiej placówki, na oddział Religi.

Do Dawida i Marty Kubackich płyną słowa wsparcia od przyjaciół, sportowych rywali skoczka, celebrytów, kościelnych hierarchów oraz zwykłych internautów poruszonych dramatem. Wiele osób zapewnia o swojej modlitwie.

Dawid i Marta Kubaccy/YouTube @Info-Fakty
Dawid i Marta Kubaccy/YouTube @Info-Fakty
Dawid i Marta Kubaccy/YouTube @Info-Fakty

Poruszające słowa padły z ambony

W Szaflarach odbyła się specjalna msza w intencji Marty Kubackiej. Przewodniczył jej biskup Damian Muskus, który podkreślił, że "choć niewiele możemy dzisiaj uczynić", to możemy dać świadectwo "że jesteśmy z nimi, że otaczamy ich miłością i modlitwą, i czuwamy przy nich z nadzieją, że są teraz w najlepszych rękach dobrego Ojca".

Duchowny zapewnił, że on, jak wszyscy ogarnia modlitwą zarówno walczącą o życie Martę, jak i Dawida, który "zdaje właśnie heroiczny egzamin z miłości i zaufania Bogu", a także ich maleńkie córeczki, czekające na powrót mamy do domu.

Dawid i Marta Kubaccy/YouTube @Info-Fakty
Dawid i Marta Kubaccy/YouTube @Info-Fakty
Dawid i Marta Kubaccy/YouTube @Info-Fakty

Mamy nadzieję, że już niebawem będziemy mogli przekazać wam dobre wieści dotyczące stanu Marty Kubackiej.

To też może cię zainteresować: Fatalne proroctwo Nostradamusa na 2023 rok. Wszystko zacząć ma się wiosną

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Mam 44 lata, jestem samotna i ciężarna. Nie mam pojęcia, jak to rozwiązać

O tym się mówi: Odszedł legendarny dziennikarz TVP. Współpracował ze stacją przez ponad pół wieku