Jak przypomina portal "O2", relacje Ewy Krawczyk z jej pasierbem nie należą do najlepszych. Stoją po dwóch stronach barykady w sądowym sporze o majątek po Krzysztofie Krawczyku. Ich wzajemna niechęć narastała przez lata. Wszyscy zastanawiają się, czy jest jeszcze szansa na poprawę napiętej sytuacji między zwaśnionymi stronami. Ostatni wywiad wdowy po Krawczyku daje pewną nadzieję.

Spór o majątek

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka 5 kwietnia 2021 roku okazało się, że artysta nie uwzględnił w pozostawionym po sobie testamencie swojego jedynego syna, pozostawiając wszystko żonie. Junior nie pogodził się z taką decyzją i wkroczył na drogę sądową, podważając testament pozbawiający mu majątku.

Junior przekonywał, że istniał wcześniej inny dokument, na mocy którego dziedziczył połowę majątku. Sprawa nie doczekała się jeszcze sądowego rozstrzygnięcia. Nie jest tajemnicą, że relacje Ewy Krawczyk z Krzysztofem Igorem nie są dobre, choć wdowa po piosenkarzu utrzymuje, że zrobiła wiele, żeby tak nie było.

Krzysztof Igor Krawczyk/YouTube @TOYOTOMANIAK
Krzysztof Igor Krawczyk/YouTube @TOYOTOMANIAK
Krzysztof Igor Krawczyk/YouTube @TOYOTOMANIAK

Napięte relacje

Ewa Krawczyk w rozmowie z "Super Expressem" wyznała, że w przeszłości bardzo starała się zadbać o dobre relacje z pasierbem. Miała nawet sprzedać należące do siebie futro, żeby móc kupić Krzysztofowi Igorowi Krawczykowi keybord.

"Próbowałam na wszystkie sposoby ten lód stopić i w Ameryce, i w Polsce" - przekonuje w wywiadzie udzielonym tabloidowi. Podkreśliła, że teraz też jest gotowa na rozmowę i nie chce, żeby jej pasierb traktował ją jak wroga.

Dodała również, że "jest otwarta na rozmowę, pomoc". Już jakiś czas temu składała podobną deklarację, stawiając warunek, że Krzysztof Junior musi pozbyć się ze swojego otoczenia "doradców", którzy popychają go do walki z nią.

Ewa Krawczyk/YouTube @Ciekawe Wydarzenia
Ewa Krawczyk/YouTube @Ciekawe Wydarzenia
Ewa Krawczyk/YouTube @Ciekawe Wydarzenia

Co sądzicie o deklaracjach Ewy Krawczyk?

To też może cię zainteresować: Poczta Polska zabiera głos w sprawie abonamentu RTV. Kto powinien spodziewać się kontroli

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Bronisław i Anna Komorowscy przyłapani. Była para prezydencka w taki sposób korzystała z pięknej wiosennej aury

O tym się mówi: Antek Królikowski znów wpakował się w kłopoty. Czy aktor po raz kolejny złamał prawo. Ekspertka nie ma co do tego wątpliwości