Jak przypomina portal "Jastrząb Post", ostatnio Antek Królikowski nie ma najlepszej passy. Aktor ma na swoim koncie liczne skandale, które mocno odbiły się na jego wizerunku. Zaczęło się od rozstania z Joanną Opozdą, z którą rozszedł się jeszcze przed narodzinami ich synka Vincenta. Ostatnio aktor ma poważne problemy z prawem.

Problemy Antka Królikowskiego

Antek Królikowski cieszył się ogromną popularnością, o czym świadczyły kolejne role, w jakich go obsadzano. Ostatnich miesięcy nie może jednak zaliczyć do udanych, co zawdzięcza kolejnym wizerunkowym skandalom, jakich był bohaterem. Pierwszym była zdrada, jakiej miał się dopuścić, kiedy jego żona była w ciąży.

Po rozstaniu pomiędzy byłymi partnerami doszło do medialnej przepychanki i przerzucania się wzajemnymi oskarżeniami. W tak zwanym międzyczasie Antek wyszedł z kontrowersyjnym pomysłem walki sobowtórów Władimira Putina i Wołodymyra Zełenskiego.

Ostatnio głośno było o zatrzymaniu Antka Królikowskiego przez policję. Przeprowadzone badania wskazały, że aktor prowadził samochód pod wpływem substancji niedozwolonych. Aktor usłyszał prokuratorskie zarzuty. On sam zamieścił w sieci treść zeznań, jakie złożył w sprawie, wyjaśniając, że korzysta z leków zawierających THC.

Antek Królikowski znów może mieć kłopoty z prawem?

Dziennikarze "Super Expressu" zdecydowali się zapytać prawniczkę, o udostępnienie przez Antka Królikowskiego zeznań. Ekspertka nie miała wątpliwości, że upublicznianie tego rodzaju dokumentów, nigdy nie powinno mieć miejsca. Jej zdaniem, takie zachowanie podchodzi pod paragraf 241 Kodeksu Karnego.

"Kto bez zezwolenia rozpowszechnia publicznie wiadomości z postępowania przygotowawczego, zanim zostały ujawnione w postępowaniu sądowym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2" - wyjaśniła Joanna Parafianowicz w rozmowie z tabloidem.

Dziennikarze zwrócili się również z prośbą o komentarz do prokuratury, jednak na ten moment nie zapadła decyzja, czy aktor w związku z publikacją zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Fatalne proroctwo Nostradamusa na 2023 rok. Wszystko zacząć ma się wiosną

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

Serce młodej kobiety się zatrzymało. Znalazła się wówczas po drugiej stronie. Opowiedziała, czego tam doświadczyła

O tym się mówi: Jak poznali się Dawid i Marta Kubacki. Ich spotkanie było nieuniknione