Dawid Kubacki i Marta Kubacka od dawna stanowią jedną z najbardziej przykładnych par, jakie możemy oglądać w świecie polskiego show-biznesu. Lepsza połowa trwałą u boku męża, niezależnie od tego, jak układało się w ich życiu i karierze sportowca, gdy nie znała go jeszcze cała Polska i spora część świata.

To sport sprawił, że Dawid Kubacki odnalazł swoją ukochaną panią Kubacką

Fani skoków narciarskich, tak na dobrą sprawę od lat byli w stanie powiązać pomyślność Dawida Kubackiego z jego małżonką. Gdy Dawid stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych sportowców na świecie, Marta Kubacka od dawna stanowiła jego największe wsparcie.

Małżonkowie spotkali się po raz pierwszy w trakcie studiów na katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego. Obydwoje urodzili się w 1990 roku i już w dzieciństwie sport był dla nich ważnym w życiu elementem.

Dawid Kubacki poznał żonę i swoją największą fankę dzięki pasji do sportu

- Przygodę z szermierką zaczęłam w wieku 10 lat (...) Jako starsza zawodniczka startowałam w mistrzostwach Śląska, potem w mistrzostwach Polski, później trafiłam do kadry makroregionu, do kadry Śląska i w końcu do kadry Polski. - dowiadujemy się z jednego z wywiadów.

Jak się okazuje, spotkanie tych dwojga można było nazwać nieuniknionym, gdyż świat sportu po prostu ich do siebie zbliżył.

Choć poważna kontuzja radykalnie i nieodwołalnie wyeliminowała Martę Kubacką z udziału w mistrzostwach w szermierce i w ogóle z czynnego uprawiania tego sportu, nie przeszkadzało jej to w zostaniu największą i najwierniejszą fanką własnego męża!

Co o tym sądzicie?

Zerknij: Duchowny zabrał głos na temat bezdzietnych małżeństw. Kiedy brak potomstwa jest grzechem

O tym się mówi: Nowe informacje w sprawie Marty Kubackiej. Co wiadomo na temat okoliczności, w jakich żona Dawida Kubackiego trafiła do szpitala