Jak przypomina portal "Super Express", Bronisław Komorowski na co dzień mieszka wspólnie z żoną w Budzie Ruskiej. W ostatnich dniach były prezydent korzysta ze sprzyjającej pogody i rozpoczął prace porządkowe w ogrodzie.

Dom Bronisława Komorowskiego

Początkowo Bronisław i Anna Komorowscy traktowali swój dom w Budzie Ruskiej, jako działkę rekreacyjną, gdzie spędzali wakacje i wolne chwile. Od kilku lat mieszkają tu jednak na co dzień. Trudno się dziwić, że była para prezydencka czuje się tu tak dobrze. Do dyspozycji mają dom otoczony pięknymi okolicznościami przyrody.

Kiedy wybuchła epidemia koronawirusa do Budy Ruskiej zjechały wszystkie dzieci Komorowskich, wspólnie ze swoimi rodzinami. Jak przyznał w jednym z wywiadów Komorowski, był to wyjątkowo "intensywny czas".

Komorowscy chętnie angażują się w prace w ogrodzie. Sprzyjająca aura, z jaką mieliśmy ostatnio do czynienia, zachęciła ich do wykonania pierwszych prac w ogrodzie.

Była para prezydencka ruszyła z pracami w ogrodzie

Wysokie temperatury i słoneczna pogoda sprzyjają pracom w ogrodzie. Ciepłe dni Bronisław Komorowski wykorzystał na wykonanie szeregu prac, polegających między innymi na przycinaniu gałęzi, wykonywaniu drobnych napraw, czy przenoszeniu mebli ogrodowych.

Od pracy nie stroniła również była pierwsza dama. Anna Komorowska zajęła się krzewami, których w jej ogrodzie nie brakuje. Wiosenne ogrodowe porządki państwa Komorowskich możecie zobaczyć na fotorelacji, którą znajdziecie tutaj.

A wy, zaczęliście już wiosenne porządki?

To też może cię zainteresować: Odszedł legendarny dziennikarz TVP. Współpracował ze stacją przez ponad pół wieku

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nieznane szczegóły z małżeństwa Ewy i Krzysztofa Krawczyków trafiły do sieci. Prawda wychodzi na jaw

O tym się mówi w Polsce: Internauta zamieścił w sieci zdjęcie szpitalnego posiłku. Pod postem zawrzało

To może ci się przydać: Ta prosta mieszanka sprawi, że pelargonia będzie kwitnąć przez cały rok. Zwiększ ilość składników odżywczych w glebie i stymuluj wzrost rośliny