Jak przypomina portal "Goniec", posiłki serwowane pacjentom w polskich szpitalach od dawna budzą wiele emocji. Jeden z internautów postanowił pokazać swoje szpitalne śniadanie. Pod zdjęciem pojawiła się lawina komentarzy.

Zdjęcie szpitalnego śniadania wywołało w sieci burzę

Temat posiłków szpitalnych wraca w mediach społecznościowych regularnie. Internauci chętnie dzielą się porcjami i rodzajem jedzenia, jaki serwowany jest im w czasie powrotu do zdrowia. Każde tego rodzaju zdjęcie wywołuje w sieci ogromne poruszenie, ale jak widać, niewiele się w tym zakresie zmienia.

Jeden z użytkowników Twittera postanowił podzielić się zdjęciem szpitalnego posiłku. Twitterowicz nie ukrywa, że kiedy zobaczył talerz, to "padł ze śmiechu". Na zdjęciu widać niewielki kawałek parówki, który rozbawiony internauta określił "urwanym kciukiem kucharza". Równie licha jest porcja sałaty. Całość uzupełniają dwie kromeczki chleba.

W sieci zawrzało

Internauci nie przeszli obok wpisu obojętnie. Jeden z internautów podzielił się fotografią swojego szpitalnego śniadania, określając je "wersją na wypasie".

Kolejny z komentujących pokusił się o porównanie szpitalnych racji do posiłków serwowanych w zakładzie karnym.

Sytuacja finansowa polskich szpitali nie jest łatwa. Szalejąca drożyzna nie omija również tego rodzaju placówek. Niestety problemy ekonomiczne szpitali odbijają się głównie na leczonych w nich pacjentach.

Prezes Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie Robert Stępień w rozmowie z "Onetem" przyznał, że "im dłużej taka sytuacja będzie się utrzymywać, tym bardziej będzie odbijała się na pacjentach".

A wy, co sądzicie o szpitalnych posiłkach? Jakie są wasze doświadczenia w tym zakresie?

To też może cię zainteresować: Nieznane szczegóły z małżeństwa Ewy i Krzysztofa Krawczyków trafiły do sieci. Prawda wychodzi na jaw

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tu ratują życie Marty Kubackiej. Żona Dawida Kubackiego trafiła w najlepsze ręce w Polsce

O tym się mówi: Odszedł znakomity polski aktor. Występował nie tylko w teatrze, ale także w popularnych serialach