Jak przypomina portal "Super Express", konflikty międzypokoleniowe nie są niczym zaskakującym. Wynikają one z różnych doświadczeń i zmieniających się norm społecznych. Choć wiele rzeczy ulega zmianie, to niezmienny wydawał się szacunek względem starszych osób. Jedna z użytkowniczek Twittera postanowiła podzielić się swoimi refleksjami na temat osób starszych. Określenie "staruchy" to nie najgorsze, na co 22-latka pozwoliła w swojej wypowiedzi. Poznajcie szczegóły!

Skandaliczne słowa o seniorach

Każde pokolenie nieco inaczej patrzy na świat, co nie jest niczym dziwnym, biorąc pod uwagę fakt, że mają inne możliwości i inne doświadczenia. Wciąż żyją seniorzy, którzy pamiętają horror II Wojny Światowej, czy niełatwych czasów PRL-u. Kolejne pokolenia starąły się jednak przekazywać sobie uniwersalne przesłanie, że starszym należy się szacunek.

Młoda 22-letnie użytkowniczka Twittera postanowiła podzielić się swoimi refleksjami dotyczącymi seniorów. W jej wypowiedzi razi nie tylko słownictwo, jakiego używa, ale także całkowity brak szacunku.

"Mam 22 lata, ale jak widzę teraz staruchów, to mnie krew zalewa! No tak nie**jebanych ludzi, to nie widziałam. Nie wiedzą co to bezpłatne nadgodziny, nie wiedzą, co to jest wynajem 12-metrowego mikroapartamentu za 2200 + opłaty i czynsz. Nie mają szacunku do ekologii" - wyliczała młoda kobieta.

Kontrowersyjny wpis/Twitter
Kontrowersyjny wpis/Twitter
Kontrowersyjny wpis/Twitter

Reakcja na wpis 22-latki

Internauci nie kryli oburzenia słowami 22-latki. W licznych nieprzychylnych komentarzach użytkownicy Twittera zwracali jej uwagę, że brak szacunku dla seniorów. Jedna z komentujących stwierdziła, że starsi ludzie przynajmniej wiedzą, co to "szacunek dla drugiego człowieka".

Ktoś inny zwrócił uwagę, że kiedyś 22-latka też będzie seniorką i oby nie doczekała się ze strony młodych ludzi takiego traktowania, na jakie ona pozwala sobie teraz.

Seniorzy/ YouTube @Telewizja Echo24
Seniorzy/ YouTube @Telewizja Echo24
Seniorzy/ YouTube @Telewizja Echo24

A wy, co sądzicie o internetowej awanturze?

To też może cię zainteresować: Naukowcy nie mają złudzeń. Wskazali maksymalną długość życia człowieka. Granica znów się przesunęła

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Roślinka, która przyciąga pieniądze jak magnes. Gdzie powinno stać drzewko pieniędzy, żeby w domu zawsze były pieniądze

O tym się mówi: Najnowsze zdjęcie Katarzyny Cichopek zelektryzowało sympatyków aktorki. Wszyscy patrzyli na ten szczegół