Jak przypomina portal "Super Express", od kiedy Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski potwierdzili łączące ich uczucie, chętnie dzielą się ze swoimi sympatykami wspólnie spędzonymi chwilami. Ostatnio para wybrała się wspólnie z dziećmi aktorki do Włoch, a swoją podróż relacjonuje w mediach społecznościowych. Jedno ze zdjęć szczególnie przykuło uwagę internautów. Pierścionek na palcu aktorki kradnie całe show.

Odmieniona Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek i jej nowy partner chętnie dzielą się ze swoimi sympatykami kolejnymi relacjami z zagranicznych podróży. Przy okazji 50. urodzin Macieja Kurzajewskiego para wybrała się do Jordanii. Wielu internautów zwróciło wówczas uwagę na to, że z palca aktorki zniknął zaręczynowy pierścionek.

Internauci doszukiwali się w tym drugiego dnia, choć nie brakowało rozsądnych głosów, że powodem braku pierścionka była zapewne obawa przed tym, że może się zgubić. Nieprzekonanych tych argumentem uspokajamy, pierścionek znów błyszczy na palcu Katarzyny Cichopek.

Pierścionek na palcu Katarzyny Cichopek wywołał poruszenie wśród internautów

Widać to wyraźnie na zdjęciu, na którym aktorka delektuje się włoską kawą w przepięknej scenerii. Choć za plecami aktorki widać architektoniczną perełkę miasta Cavalese, oczy większości fanów koncentrują się na palcu Cichopek.

Pod zdjęciem, na którym Katarzyna Cichopek pije pożegnalną kawę, nie zabrakło zachwytów nad wspaniałymi widokami i miejscem, to jednak pierścionek "skradł show". "Przepiękny pierścionek" - chwalili sympatycy aktorki.

A wam, jak podoba się pierścionek Katarzyny Cichopek? A może bardziej od niego zainteresowały was widoki za plecami aktorki?

To też może cię zainteresować: Zarobki kapłanów owiane są tajemnicą. Proboszcz jednej z parafii postanowił ją wyjawić. Padły konkretne kwoty

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Prezydent Andrzej Duda przyłapany. Jego strój mocno rzucał się w oczy

O tym się mówi: Premier Mateusz Morawiecki podjął ważną decyzję. Dotyczy ona bezpośredniego bezpieczeństwa naszego kraju