Jak podaje portal "Pomponik", córka Joanny i Jacka Kurskiego pojawiła się w spocie charytatywnym TVP "Reklama dzieciom". Okazuje się, że dostała się tam bez castingu, które przeszły inne dzieci. Podobnie było w przypadku syna Idy Nowakowskiej. Władze stacji zapewniają, że sprawa zostanie wyjaśniona.

Córka Kurskich w spocie reklamowym

Jacek i Joanna Kurscy pobrali się w 2018 roku. W marcu zeszłego roku powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko - córkę Annę Klarę Teodorę. Widzowie TVP będą mieli okazję zobaczyć dziecko Kurskich w specjalnym spocie charytatywnym, nagranym w ramach akcji "Reklama dzieciom".

W spocie widać kilka maluszków. Oprócz córki Kurskich w spocie można zobaczyć również syna Idy Nowakowskiej, która pracuje w stacji. Portal "Wirtualne Media" postanowił sprawdzić, dlaczego dzieci pracowników TVP pojawiły się w kampanii. Z wyjaśnieniami pośpieszyło biuro informacyjne publicznego nadawcy.

Wyjaśnienia stacji

Biuro informacyjne stacji wyjaśnia, że odpowiedzialna za realizację spotu była Joanna Kurska i to ona, jako producentka zdecydowała o rezygnacji z castingu. We wspomnianym spocie można zobaczyć pracowników TVP, a także pociechy dwójki z nich.

Przedstawiciele TVP zapewniają, że mają zgody rodziców na wykorzystanie wizerunku ich dzieci. Podkreślono, że zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci występujące w spocie reklamowym, nie pobrali za to żadnego wynagrodzenia.

Jak wskazali pracownicy biura informacyjnego, Kurska jako producentka cieszy się sporą dozą autonomii, z której skorzystała w taki, a nie inny sposób. "Wątpliwości dotyczące tej sprawy będą wyjaśniane" - dodali.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Izabela Trojanowska zdradziła, jakie były ostatnie słowa, jakie usłyszała od Witolda Paszta. Powiedział to niedługo przed odejściem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Barbara Kurdej-Szatan nie ma ostatnio najlepsej passy. Aktorka ma kolejne problemy. Co się stało

O tym się mówi: Kontrolerzy pojawią się w naszych domach. Co będą sprawdzać