Jak przypomina portal "Super Express", Witold Paszt zmarł 18 lutego bieżącego roku. Dla wszystkich było to ogromne zaskoczenie, choć wiadomo było, że artysta mierzy się z poważnymi problemami ze zdrowiem. Do końca wierzyliśmy, że liderowi VOX uda się wygrać walkę o zdrowie. Stało się jednak inaczej. Izabela Trojanowska nadal nie może się pogodzić z odejściem Paszta. Wyjawiła też, co usłyszała od niego niedługo przed śmiercią.

Smutna informacja

Witold Paszt zmarł 18 lutego bieżącego roku, a jego odejście było ogromnym ciosem dla jego najbliższych, przyjaciół i fanów. Choć nie było tajemnicą, że mierzy się z problemami zdrowotnymi, wszyscy mieli nadzieję, że uda mu się wrócić do pełni sił. Zabrakło go w finałowym odcinku "The Voice Senior", co tylko wzmogło niepokój jego wielbicieli.

Niestety pojawiła się informacja, której nikt nie chciał usłyszeć. Witold Paszt umarł. Izabela Trojanowska, która współpracowała z liderem zespołu VOX w muzycznym show TVP, zdradziła w jednym z wywiadów, że Witold Paszt zmagał się z chorobą w trakcie realizacji zdjęć. Teraz zdecydowała się opowiedzieć, o ostatnich słowach, jakie od niego usłyszała.

Witold Paszt, Izabela Trojanowska/YouTube @Roksana Błędowska
Witold Paszt, Izabela Trojanowska/YouTube @Roksana Błędowska
Witold Paszt, Izabela Trojanowska/YouTube @Roksana Błędowska

Ostatnie słowa Witolda Paszta

W rozmowie z portalem "Jastrząb Post", Izabela Trojanowska wyznała, że bardzo brakuje jej udziału w programie "The Voice Senior" i ma nadzieję, że kiedyś jeszcze uda się jej wrócić do składu trenerskiego.

Zapytana o Witolda Paszta, przyznała, że w dalszym ciągu trudno jej uwierzyć w to, że nie ma go już wśród nas. Podkreślała, że radził sobie do ostatnich chwil i choć mówił, że "jest trochę chory, trochę słaby, ale to zawsze było takie, że na pewno będzie zdrowy". Stało się jednak inaczej.

A wam, brakuje w składzie trenerskim "The Voice senior" Izabeli Trojanowskiej i Witolda Paszta?

To też może cię zainteresować: Nikt nie dawał związkowi Bożeny i Mariusza Walterów szans. Byli małżeństwem przez 56 lat

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nie wszyscy seniorzy mają powody do narzekania. Kwoty niektórych emerytur robią wrażenie. Oto najwyższe emerytury w kraju

O tym się mówi: Odeszła jedna z najważniejszych postaci związanych ze stacją TVN. Żegnają go współpracownicy, bliscy i przyjaciele