Jak przypomina portal "Pomponik", jakiś czas temu Tomasz Lis przeszedł czwarty udar. Wiele wskazuje na to, że tym razem dziennikarz dość szybko dochodzi do siebie, o czym może świadczyć jego aktywność w sieci. Lis chętnie komentuje w mediach społecznościowych bieżące wydarzenia. Ostatnio pokusił się o komentarz w sprawie Jerzego Stuhra i jazdy po alkoholu. Słowa Tomasza Lisa wywołały w sieci potężną burzę.

Jerzy Stuhr i jazda po alkoholu

Jerzy Stuhr w poniedziałek 17 października został przyłapany na jeździe po alkoholu. Aktor miał potrącić motocyklistę. Przybyła na miejsce policja przeprowadziła badanie trzeźwości, które wykazało, że aktor miał 0,7 promila w organizmie.

Dzień później, Jerzy Stuhr za pośrednictwem mediów społecznościowych syna, zamieścił przeprosiny, w których przyznał, że popełnił największy błąd w swoim życiu. Przeprosił i wyraził skruchę. Zdementował również medialne doniesienia na temta ucieczki z miejsca zdarzenia, zapewniając, że czekał z potrąconym motocyklistą na przyjazd policji.

Przeprosiny Jerzego Stuhra wywołały skrajnie różne reakcje. Nie brakowało opinii, że zwykłe "przepraszam" w tej sytuacji nie wystarczy, choć dla wielu skrucha to dobry początek. Do oświadczenia aktora odniósł się również Tomasz Lis. Jego wpis wywołał kolejną burzę.

Tomasz Lis komentuje zdarzenie z Jerzym Stuhrem

Tomasz Lis, który w ostatnich miesiącach sam mierzył się z mocna krytyką, która miała związek z zarzutami, jakie pod adresem dziennikarza sformułowała część współpracowników z "Newsweek Polska", stanął w obronie Stuhra.

Jazdę po alkoholu Jerzego Stuhra, Tomasz Lis określił jako "potknięcie". Dodał również, że pozostaje on nadal "wybitnym artystą i aktorem, a nie celebrytą. Potknięcie zaś oceni wolny sąd, czyli tak jak być powinno. I tyle".

Dla wielu wpis Tomasza Lisa był nie do zaakceptowania. Zarzucili dziennikarzowi, że broni aktora i umniejsza jego winę. Wielu zarzuciło Lisowi, że gdyby chodziło o "zwykłego" obywatela, z pewnością ocena byłaby inna.

A wy, co sądzicie o wpisie Tomasza Lisa?

To też może cię zainteresować: Jarosław Kaczyński uderza w środowisko lekarskie. "Nikt nie ma przymusu być lekarzem"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nowe ustalenia w sprawie zdarzenia z Jerzym Stuhrem. To właśnie tam doszło do zajścia

O tym się mówi: Sprzedajesz lub kupujesz przedmiot na platformach sprzedażowych, zachowaj ostrożność. Oszuści mają kolejny sposób na kradzież pieniędzy z kont