Jak podaje portal "Super Express", Agata Kornhauser-Duda w czasie wizyty w Rzymie, odwiedziła Zgromadzenie Sióstr Misjonarek Miłości. Oczy wszyskich zwrócone były na wybraną przez pierwszą damę kreację. Wiele osób nie ma wątpliwości, że tym razem pierwsza dama zaliczyła ogromną modową wpadkę.

Para prezydencka we Włoszech

Agata Kornhauser-Duda towarzyszyła mężowi w czasie wizyty we Włoszech. Para prezydencka odwiedziła wspólnie grób świętego Jana Pawła II w 44. rocznicę jego wyboru na papieża. Dzień później prezydent brał udział w World Food Forum. W czasie wizyty spotkał się również z prezydentem Włoch.

Grafik pierwszej damy był również wypełniony szeregiem spotkań. Jedno z nich odbyło się w siedzibie Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Miłości. Agata Kornhauser-Duda założyła na tę okazję długą sukienkę w błękitnym kolorze, ozdobioną czarnymi liniami. Stylizację uzupełniła czarnym paskiem zapiętym w talii.

Modowa wpadka Agaty Kornhauser-Dudy?

Producent wybranej przez żonę prezydenta Dudy sukienki zachwala, że ten model to idealny wybór na wesele i inne imprezy okolicznościowe odbywające się w lecie. Stąd też, zdaniem niektórych, pierwsza dama wybierając ten model zaliczyła modową wpadkę.

Nie brakuje jednak osób, które nie uważają, żeby Agata Kornhauser-Duda popełniła swoim strojem jakąkolwiek gafę. Wskazują, że w błękitnej sukience pierwsza dama wyglądała nie tylko elegancko, ale też i skromnie. Ich zdaniem model nadaje się nie tylko na imprezę, ale i na wizytę w klasztorze!

Jesteśmy ciekawi waszego zdania na temat stylizacji Agaty Kornhauser-Dudy na wyjście do klasztoru?

To też może cię zainteresować: Katarzyna Cichopek podsumowuje ostatnie zmiany w jej życiu. To, jak nazwała związek z Maciejem Kurzajewskim wzruszyło fanów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: 16-letnia Justyna może stracić wszystkie zęby, choć wyglądają na zdrowe. Zrozpaczona mama chorej dziewczynki błaga o pomoc

O tym się mówi: Nowe ustalenia w sprawie zdarzenia z Jerzym Stuhrem. To właśnie tam doszło do zajścia