Jak przypomina portal "Pomponik", w ostatnich tygodniach głośno jest o kabarecie Neo-Nówka. Kabareciarze przedstawili odświeżoną wersję skeczu "Wigilia", w którym bezlitośnie wytknęli błędy zarówno obecnego obozu władzy, jak i polityków opozycji. Teraz postanowili skomentować wesele jednego z polityków.

Neo-Nówka nie odpuszcza

Neo-Nówka to jeden z kabaretów, który bawi polską publiczność od lat. W ostatnim czasie o kabareciarzech zrobiło się głośno po odświeżonej wersji skeczu "Wigilia". Numer był szeroko komentowany, nawet przez polityków, którzy poczuli się dotknięci sposobem, w jaki zostali przedstawieni.

"Kabaret jest jakiś lustrem społecznym. To, co pokazaliśmy, to też coś, co ludzie widzą i obserwują. Nie wszyscy o tym mówią, my powiedzieliśmy to, co część tego społeczeństwa myśli" - mówił Roman Żurek w rozmowie z "Onet Rano".

Neo-Nówka o weselu Kaczmarczyka

O weselu posła Norberta Kaczmarczyka zrobiło się głośno. Wydarzenie było szeroko komentowane w mediach i przez polityków. Na ślubie pojawiło się pół tysiaca osób, a do tańca przygrywał weselnikom zespół Bayer Full. Jednak największe emocje wzbudził prezent, jaki otrzymał pan młody.

Brat Norberta Kaczmarczyka podarował mu ciągnik, którego wartość szacowana jest na około 1,5 mln zł. O weselu usłyszeli też kabareciarze z Neo-Nówki i oczywiście nie mogli przejść obok tych informacji obojętnie. Skomentowali to publikując w sieci zdjęcie Luśki Paciaciakowej (postać ze skeczów Neo-Nówki).

Luśka zapozowała na zielonym traktorze. Do zdjęcia kabareciarze dołączyli wpis: "Wesele się udało, panna młoda zadowolona z prezentu. Taki sobie wymarzyła".

Pod postem zaroiło się od komentarzy. "Uwielbiam, od dzisiaj zamiast wiadomości będę śledzić Was..... codziennie" - napisała jedna z internautek. "Wiedziałam, że nie przej(e)dziecie obok tematu obojętnie" - dodała.

A wam, jak podoba się komentarz Neo-Nówki?

To też może cię zainteresować: Ostatnia decyzja królowej Elżbiety II potwierdza niepokojące doniesienia. Czy chodzi o kondycję monarchini

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Świadek jednego ze spotkań Jana Pawła i Lecha Wałęsy zdradził, o czym wówczas rozmawiano. Przez lata pozostawało to tajemnicą

O tym się mówi: Niepokojące doniesienia na temat zdrowia syna Krzysztofa Ibisza. Jak czuje się Vincent