Beata Tyszkiewicz przyszła na świat w 1938 roku. Pochodzi z arystokratycznej rodziny i jest uznawana za jedną z najbardziej znamienitych aktorek w naszym kraju. Niestety, ostatnio ze zdrowiem gwiazdy nie jest najlepiej.

Najlepsza aktorka w kraju

Jak podaje portal Interia, podczas swojej kariery aktorskiej Beata Tyszkiewicz wystąpiła w więcej niż stu filmach mimo, że nigdy nie otrzymała dyplomu szkoły teatralnej. Rektor szkoły skutecznie zniechęcił aktorkę do dalszej edukacji w tym kierunku, jednak nie zamierzała odpuścić swojej kariery i działała na swoich zasadach, co jak widać, bardzo jej się opłaciło.

Przed kilkoma laty aktorka zdecydowała jednak, że zakończy karierę i zajmie się swoim zdrowiem, które w ostatnim czasie mocno podupadło. W 2017 roku aktorka doznała zawału serca.

Stan zdrowia gwiazdy mocno się pogorszył

Niestety, z tego też powodu Beata Tyszkiewicz musi utrzymywać się wyłącznie z emerytury, która w jej przypadku nie jest zbyt wysoka. Jak wyznała niegdyś, Zakład Ubezpieczeń Społecznych wypłaca jej zaledwie 1300 złotych.

Niedawno głos na temat stanu zdrowia Beaty Tyszkiewicz zabrała jej córka, Karolina Wajda. Kobieta wyznała, że znana aktorka nie wychodzi już z domu, a stan zdrowia kobiety mocno się pogorszył. Mimo tego stara się utrzymywać kontakt ze swoimi przyjaciółmi z pracy, m.in. z Iwoną Pavlović.

- Jest w dobrym nastroju, cieszy się, gdy pada deszcz, kiedy jest chłodniej, chociaż nie wychodzi już na spacery. Odwiedzam ją tak często, jak mogę, podobnie jak moja młodsza siostra – wyznała Karolina Wajda podczas wywiadu dla „Rewii”.

Jak informował portal "Życie News": ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA POCHWALIŁA SIĘ POBYTEM W BARDZO LUKSUSOWEJ WILII. TAKICH ATRAKCJI MOŻNA WYŁĄCZNIE ZAZDROŚCIĆ. SAM BUDYNEK ROBI WIELKIE WRAŻENIE

Przypomnij sobie: ANNA KALCZYŃSKA ZASKOCZYŁA FANÓW NA INSTAGRAMIE NIESAMOWITYM ZDJĘCIEM. DZIENNIKARKA ZAPOZOWAŁA WRAZ Z UKOCHANĄ MAMĄ. MOŻNA IM POZAZDROŚCIĆ FIGURY

Portal "Życie News" pisał również: FANI LIONELA MESSIEGO KOMPLETNIE ZASKOCZENI DECYZJĄ JURY „FRANCE FOOTBALL”. ARGENTYŃSKI PIŁKARZ NIE MA SZANS NA ZŁOTĄ PIŁKĘ. W INTERNECIE ZAWRZAŁO

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: PROGNOZA POGODY DLA TURYSTÓW W GÓRACH DALEKA OD OPTYMIZMU. METEOROLODZY PRZESTRZEGAJĄ PRZED POCHOPNYM WYCHODZENIEM NA SZLAK. AURA NIE BĘDZIE SPRZYJAĆ