Jak podaje portal "Super Express", para prezydencka wybrała się na wakacje do Juraty, aby w ekskluzywnych warunkach odpocząć od męczącej codzienności. Pierwsza dama nie spodziewała się zapewne takiego powitania na miejscu. Jej mina mówiła wszystko.

Jak co roku w Juracie

Para prezydencka tradycyjnie wybrała się na wakacyjny wypoczynek do Juraty. Tam mogą liczyć na naprawdę komfortowe warunki, mają o dyspozycji nie tylko luksusową rezydencję, ale także prywatną plażę, gdzie nie muszą obawiać się o tłumy turystów. Urolop przerwali w niedzielę 24 lipca, kiedy to pojechali do Krakowa. Wrócili tego samego dnia, przemierzając kraj na sygnale.

Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda/YouTube @TVP Info
Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda/YouTube @TVP Info
Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda/YouTube @TVP Info

W Juracie byli o godzinie 20:30, od razu udając się na mszę do Kościoła. Pod świątynią na parę prezydencką czekał ksiądz, który przywitał pierwszą damę bukietem przepięknych hortensji w odcieniu różowym. Agata Kornhauser-Duda wyglądała na bardzo zadowoloną z podarunku. Potem prezydent Duda wraz z żoną zajęli miejsce na chórze, gdzie w skupieniu się modlili.

Kwiaty, to nie była jedyna niespodzianka, jaka czekała na Andrzeja i Agatę Dudów. Przed świątynią na parę prezydencką czekali sympatycy, którzy prosili Agatę Kornhauser-Dudę o autograf, czy zrobinie wspólnego zdjęcia. Pierwsza dama zgadzała się na to, starając się z każdym zamienić choćby kilka słów. Podobnie było w przypadku jej męża.

Andrzej i Agata Dudowie/YouTube @Andrzej Duda
Andrzej i Agata Dudowie/YouTube @Andrzej Duda
Andrzej i Agata Dudowie/YouTube @Andrzej Duda

Zdjęcia z niedzielnego pojawienia się pary prezydenckiej w kościele znajdziecie tutaj.

Spodziewaliście się takiego przywitania prezydenta Andrzeja Dudy i jego żony przez duchownego i okolicznych mieszkańców?

To też może cię zainteresować: Mały a bardzo niebezpieczny. Lato w pełni, a kleszcze czyhają na nas niemal na każdym kroku. Są sposoby na to, by uniknąć ugryzienia przez pajęczaka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Adriana Kalska zaskoczyła wszystkich. Jej zdjęcie zainteresowało internautkę. Czy aktorka planuje ślub

O tym się mówi: Ważna wiadomość dla małżeństw. Jest szansa zdobycia dodatkowych pieniędzy z programu Małżeństwo Plus. Kto może liczyć na 500 zł dla małżeństw