Adriana Kalska zyskała na rozgłosie i popularności nie tylko ze względu na talent aktorski i urodę, ale także dzięki związkowi z Mikołajem Roznerskim, którego poznała na planie serialu "M jak miłość".

Pewien szczegół na zdjęciu sprowokował ważne pytanie

Grając tam parę, zapałali do siebie uczuciem i stworzyli relację, która do samego końca elektryzowała fanów serialu. Aktorzy mieli poważne plany związane z zalegalizowaniem związku, lecz wciąż powstawały kolejne przeszkody, które niweczyły zamiar stanięcia na ślubnym kobiercu.

Niestety, para rozstała się, gdy kariera obojga zaczęła rozkwitać. Najpierw Mikołaj zaczął otrzymywać lukratywne propozycje aktorskie, z których skorzystał, co obudziło w opinii publicznej spekulacje na temat zazdrości Adriany o popularność jej ukochanego. Ich rozstanie mocno zaskoczyło fanów, gdyż wyglądali oni na bardzo szczęśliwą i udaną parę.

Nie znikali z tabloidowych nagłówków, gdyż pojawiły się obawy i spekulacje na temat ich wspólnej przyszłości na planie serialu "M jak miłość", gdzie przecież wciąż grają parę. Na szczęście producenci nie zrobili problemu z ich sprawami prywatnymi, gdyż aktorski profesjonalizm pomógł im zachować dawny klimat między odkrywanymi przez siebie postaciami.

Każde z nich poszło własną drogą, co widać na mediach społecznościowych. Jedno z ostatnich zdjęć opublikowanych przez aktorkę na Instagramie wzbudziło szczególne zainteresowanie nie tylko ze względu na spore zawiniątko papierowe, które zaprezentowała Adriana, lecz także przez pierścionek, który miała na palcu, pozując do zdjęcia.

Aktorka wyjaśniła, że zawiniątko nie jest cygarem, ani żadnym innym środkiem do palenia, lecz specjalnym kadzidłem odstraszającym komary. Jedna z internautek zainteresowana pierścionkiem opublikowała w komentarzu ikonkę przedstawiającą pierścionek, okraszając ją znakiem zapytania.

Aktorka postanowiła wyjaśnić obecność tej biżuterii na jej palcu. Jak się okazuje, jest to rekwizyt, który należy do odgrywanej przez nią postaci.

O tym się mówi: Mało kto wie, czym zajmuje się syn Dagmary Kaźmierskiej. Trudne dzieciństwo nie przeszkodziło jego ambicjom

Zerknij: Odszedł znakomity aktor. W ostatnich miesiącach trwała walka o jego życie po ciężkim wypadku, jakiego doznał