Jedyny syn, jednej z najpopularniejszych bohaterek programu "Królowe życia" Dagmary Kaźmierskiej zachwycił ostatnimi czasy opinię publiczną tym, jak ambitnie podchodzi do edukacji i przyszłego zawodu.

Miał skomplikowane dzieciństwo ze wstydem w tle. Skończył szkołę średnią i poszedł na studia

Mało kto wie, jaki kierunek studiów wybrał Conan. Pomimo faktu, że młodzieniec miał dość skomplikowane dzieciństwo ze względu na profesję, jaką wówczas trudniła się jego mama, mimo wszystko przyznał w wywiadzie, że nie ma do niej żalu, gdyż starała się zapewnić mu bezpieczeństwo. 21-latek bezsprzecznie zdaje sobie sprawę z tego, jak mocno kocha go jego mama, która do dzisiaj nosi w sobie wspomnienia i ból po tym, jak negatywnie wpłynęła na niego jej odsiadka i rozłąka.

Niezależnie od prywatnej uczciwości Dagmary i jej kryminalnej przeszłości, jest ona dobrym przykładem matki, która ze wszystkich sił stara się dać swojemu dziecku wszystko, co najlepsze zdoła zdobyć. Z pewnością jedną z takich rzeczy jest finansowe wsparcie edukacji syna, która nie zapowiada się na przystępną cenowo na "studencką kieszeń".

Dzisiaj ten młody mężczyzna z przytupem wkracza w dorosłość, przy ogromnym wsparciu mamy. Jak się okazuje, Conan połączył finansowe możliwości z własnymi ambicjami i wybrał się na studia medyczne, lecz waha się jeszcze w temacie wyboru specjalizacji. Ciężko jest mu zdecydować, czy chciałby iść w kierunku psychiatria, czy bardziej odnalazłby się w medycynie estetycznej.

O tym się mówi: Ludzie w panice wykupują cukier, jak w PRL-u. Gdzie nie wprowadzono jeszcze limitu

Zerknij: Polscy skoczkowie obrażeni na Adama Małysza za zwolnienie Michala Doleżala. Czy panowie w końcu się dogadali