Wszelkie złudzenia i nadzieje prysły wraz z otrzymanymi rachunkami za prąd i gaz. Każdy, kto zmienił sposób ogrzewania swojego domostwa w obawie przed ogromnymi karami, teraz zmagać się będzie z opłatami tak wysokimi, że wielu nie będzie stać na ogrzewanie w sezonie zimowym.

Czy polityka doprowadzi społeczeństwo do ubóstwa

Dodatkowe zwiększanie stóp procentowych w kontekście kredytowym jedynie potęguje zubożanie gospodarstw domowych.

Do tego wszystkiego dołóżmy złodziejsko wysokie ceny paliwa, które mają ogromny wpływ na zwiększenie cen w sklepach, a otrzymamy obraz zrujnowanego kraju, którego mieszkańcy są po uszy zadłużeni, nawet ci, których jeszcze nie ma na świecie.

Aktualne doniesienia prasowe dotyczą kolejnych podwyżek opłat za prąd, które mają być zwiększone o 300% według doniesień Super Expressu. Jak podaje tabloid, lipiec bieżącego roku przyniósł gospodarstwom domowym decyzją PGNiG Podwyżkę w proponowanej ofercie o prawie 1,39 złotego na kilowatogodzinę netto.

Według wyliczeń ekspertów, od listopada tego roku opłaty handlowe wynieść mają 34,99 złotych miesięcznie, 1,70 złotego na kilowatogodzinę.

O tym się mówi: Wojciech Glanc podzielił się spostrzeżeniami na temat Władimira Putina. Czy prezydent Rosji jest "podstawiony"

Zerknij: Rafał Brzozowski zdecydował się opowiedzieć, jak choroba wpłynęła na jego życie. "To trwa już ponad rok". O czym mowa