Jak podaje portal "O2", szalejąca drożyzna i bijąca rekordy inflacja sprawia, że w społeczeństwie rośnie niezadowolenie. Jedna z kobiet postanowiła zrecenzować politykę rządu i wyrazić swoją opinię. Seniorka nie ma wątpliwości, że za drożyznę odpowiedzialna jest nieudolność rządzących. Nagranie z jej wypowiedzią podbija sieć.

Nagranie podbija sieć

Na TikToku pojawiło się nagranie, na którym pewna starsza pani bezlitośnie ocenia rządy Zjednoczonej Prawicy. Seniorka nie ma wątpliwości, że to obecnie rządzący odpowiadają za to, że inflacja w naszym kraju bije kolejne rekordy. Jej zdaniem przyczyniła się do tego nieudolna polityka, "a nie jakaś tam putinflacja".

Kobieta recenzuje rządy Prawa i Sprawiedliwości/TikTok @brynia_00
Kobieta recenzuje rządy Prawa i Sprawiedliwości/TikTok @brynia_00
Kobieta recenzuje rządy Prawa i Sprawiedliwości/TikTok @brynia_00

Kobieta odniosła się też do rady jednego z ministrów, który na obawy o ceny ogrzewania stwierdził, że w dalszym ciągu w naszym kraju obowiązuje możliwość zbierania chrustu w lesie, który można wykorzystać do ogrzania domu. I w tym przypadku seniorka nie zamierzała gryźć się w język.

"Niech sobie sami palą chrustem, co my jesteśmy w epoce kamienia łupanego i chrustu" - stwierdziła, przyznając, że brak jej cenzuralnych słów, na określenie tego, co dzieje się w naszym kraju.

Kobieta dodała również, że rządzący chwalą się tym, jak wiele dali seniorom. Stwierdziła, że w momencie, kiedy mowią, że dają emerytom po 2 tysiące złotych, sobie przyznali po kilkanaście tysięcy złotych. Stwierdziła, że dzięki temu, polityków inflacja nie dotyka.

@brynia_00

#dc #emerytka #sondauliczna #zyciewpolsce #inflacja #polska #pinokio #brawo #kaczynskinatiktoku #pis #opinia

♬ dźwięk oryginalny - G

Na koniec stwierdziła, że 13. i 14. emerytura jest niczym więcej, jak tylko oszustwem. Wśród zarzutów, jakie miała pod adresem władzy rezolutna seniorka, znalazły się również nepotyzm, posługiwanie się kłamstwami, a także "złodziejstwo".

Co sądzicie o diagnozie postawionej przez seniorkę?

To też może cię zainteresować: Drożyzna w sklepach wpłynie na wysokość przyszłorocznej emerytury. Wskaźnik waloryzacji może osiągnąć ponad 13 procent

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Agata Kornhauser-Duda nie pojawiła się na spacerze z królową. Dlaczego żony prezydenta Andrzeja Dudy zabrakło wśrod pozostałych pierwszych dam

O tym się mówi: Piotr Gąsowski w centrum skandalu. Przerażające zachowanie. Co się stało