Program Katarzyny Dowbor „Nasz Nowy Dom” od wielu lat jest niezwykle popularny w naszym kraju. To właśnie dzięki niemu, wiele osób mogło zrealizować swoje marzenia o życiu w godnych warunkach. Program możemy oglądać na antenie Polsatu, nieustannie od 2013 roku.

Katarzyna Dowbor zdradziła nieco prawdy

Dziennikarz portalu Pomponik rozmawiał ostatnio z Katarzyną Dowbor. Podczas wywiadu prowadząca popularny program zdradziła nieco szczegółów na jego temat. Czego mogliśmy się dowiedzieć?

Okazuje się, że ekipa remontowa dostaje wyłącznie pięć dni na zrealizowanie całego remontu, który został zaplanowany. Jest to bardzo mało czasu i z tego też powodu, nad realizacją przedsięwzięcia pracuje bardzo dużo osób. Jak zaznacza prowadząca, najważniejszą rolę w realizacji planu mają kierownicy budowy.

Kto płaci za remont?

- Wielki szacunek dla nich za to. Gdyby nie to, że wiedzą kiedy, jak, gdzie i jakie materiały zamówić, to my byśmy się w tym wszystkim nie połapali – mówiła Dowbor.

Co więcej, Katarzyna Dowbor zaznaczyła, że przeważnie prace wykonuje się przez około 12 godzin dziennie, jednak zdarzają się takie realizacje, które trzeba kontynuować nawet w nocy!

Prowadząca dodała także, że uczestnicy programu nie płacą ani grosza za realizację remontu. Natomiast zapłata podatku od wzbogacenia się leży w zupełności po stronie Telewizji Polsat.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ŚWIAT CZEKA NA TO OD WIELU TYGODNI. WIADOMO, CZY UDA SIĘ DOPROWADZIĆ DO SPOTKANIA PUTINA Z PREZYDENTEM UKRAINY. ROZMOWA MIĘDZY POLITYKAMI KLUCZOWA

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIE”: ANNA RUSOWICZ NA ŻYCIOWYM ZAKRĘCIE. WOKALISTKA ZASUGEROWAŁA, ŻE W JEJ MAŁŻEŃSTWIE NIE DZIEJE SIĘ DOBRZE. CZY ARTYSTKA BĘDZIE RATOWAĆ ZWIĄZEK DLA SYNA

PORTAL "ŻYCIE" PISAŁ RÓWNIEŻ O: ZACZYNALI OD REALITY SHOW, A PÓŹNIEJ TRAFILI DO POLSKIEJ POLITYKI. LISTA ZNANYCH PARLAMENTARZYSTÓW I SAMORZĄDOWCÓW, KTÓRZY ZACZYNALI W TV JEST DŁUGA

PRZYPOMNIJ SOBIE: TO JUŻ OFICJALNE. PIERWSZA KOBIETA - DOWÓDCA ARMII UKRAIŃSKIEJ ZOSTAŁA PRZEDSTAWIONA ŚWIATU. OBYWATELE UKRAINY NIEZMIERNIE DUMNI