Jak podaje portal "Super Express", Elżbieta Zapendowska jest specjalistką od emisji głosu, a także krytykiem muzycznym. Największą rozpoznwalność zdobyła zasiadając w jury programu "Idol". Ostatnio Zapendowska zdradziła, ile wynosi jej emerytura. Kwota może zaskakiwać.

Emerytura Elżbiety Zapendowskiej

Elżbieta Zapendowska największą rozpoznawalność zawdzięcza programowi "Idol", w którym zasiadała obok Kuby Wojewódzkiego, Jacka Cygana i nieżyjącego już Roberta Leszczyńskiego. Jej przygoda z telewizją nie ogranicza się jednak tylko do "Idola". Mogliśmy ją również zobaczyć w programie "Jak oni śpiewają" oraz w talent show "Must Be The Music. Tylko Muzyka".

Elżbieta Zapendowska/YouTube @Jastrząb Post
Elżbieta Zapendowska/YouTube @Jastrząb Post
Elżbieta Zapendowska/YouTube @Jastrząb Post

Zapendowska udzielała również prywatnych lekcji śpiewu największym gwiazdom polskiej sceny muzycznej. Wśród nich wymienić można między innymi: Edytę Górniak, Dodę, Łukasza Zagrobelnego, a nawet Michała Bajora. Ostatnio specjalistka od emisji głosu postanowiła podzielić się wysokością emerytury, jaką otrzymuje z ZUS-u.

"Ja mam bardzo wysoką emeryturę. 1300 złotych. Rzeczywiście nie wiem co robić z kasą" - powiedziała w rozmowie z "Plotkiem" Elżbieta Zapendowska, dodając, że jak każdego, tak i ją dotknęły skutki szalejącej drożyzny.

Elżbieta Zapendowska/YouTube @PrzeAmbitni
Elżbieta Zapendowska/YouTube @PrzeAmbitni
Elżbieta Zapendowska/YouTube @PrzeAmbitni

Zapendowska nie ukrywa, że zmuszona jest dorabiać. Ratunkiem dla jej domowego budżetu są warsztaty wokalne i konkursy, w których bierze udział. Choć i one nie przynoszą szczególnie wysokich dochodów. W domu kultury za godzinę otrzymuje 100 zł.

Spodziewaliście się, że świadczenie emerytalne Elżbiety Zapendowskiej jest tak niska?

To też może cię zainteresować: Dzisiaj niespokojna pogoda w całym kraju. IMGW wydał ostrzeżenia zapowiadając burze z gradem. Co jeszcze znalazło się w prognozie na czwartek

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jarosław Kaczyński ostro o moralności naszego sąsiada. Prezes PiS wypomniał Niemcom dawne czyny sprzed kilkudziesięciu lat. To się im nie spodoba

O tym się mówi: Kolejni rosyjscy żołnierze odpowiedzialni za zbrodnie zostali zidentyfikowani. Co się im zarzuca