Niestety, w naszym kraju często dochodzi do zaginięć lub porwań dzieci. Taka sytuacja jest niezwykle stresująca dla całej rodziny, a najbliżsi zaginionego robią wszystko, aby go odnaleźć.

W Polsce każdego roku giną dziesiątki dzieci

Niejednokrotnie policja apeluje o pomoc do lokalnej społeczności. Czasem jedna, pozornie nieznacząca informacja, może pomóc w odnalezieniu zaginionego. Dlatego tak ważne jest przekazywanie policji wszystkich informacji, jakie tylko mamy.

Na stronie Stowarzyszenia Zaginieni pojawił się dziś post o poszukiwaniach nastolatka. 13 – letni Michał Zomerlik z Jastrzębia – Zdroju po raz ostatni był widziany dwa dni temu – 6 czerwca, około godziny 21.00.

Każda pomoc jest na wagę złota!

Michał powiedział mamie, że wychodzi na chwilę do kolegi, jednak tego wieczoru już nie wrócił. Kobieta nawiązała z synem kontakt kolejnego dnia, około godziny 11. Michał obiecał wtedy, że wróci do mieszkania około 20.00. Do dziś jednak nie ma z chłopcem kontaktu.

Michał ma około 170 centymetrów wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma niebieskie oczy i włosy koloru ciemny blond. W dniu, w którym zaginął miał na sobie krótkie spodenki w kolorze czarnym, białą bluzę z kapturem i białe buty.

Wszystkie osoby, które widziały Michała lub mogą wiedzieć gdzie przebywa są proszone o kontakt pod numerem 112 lub 32 47 87 200. Można także napisać mail na adres: zaginienicalapolska@gmail.com. Liczy się każda pomoc!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBYWAŁA ZMIANA KADROWA WŚRÓD POLSKICH DUCHOWNYCH. BISKUP PŁOCKI OFICJALNIE ZŁOŻYŁ REZYGNACJĘ. PAPIEŻ FRANCISZEK JUŻ WYZNACZYŁ NASTĘPCĘ HIERARCHY

PORTAL "ŻYCIE" PISAŁ RÓWNIEŻ: PREZYDENT ANDRZEJ DUDA ZAMIERZA PODPISAĆ NOWĄ USTAWĘ. CZY KALENDARZ ŚWIĄT PAŃSTWOWYCH WKRÓTCE SIĘ POWIĘKSZY

PRZYPOMNIJ SOBIE: SEZON NA TRUSKAWKI W PEŁNI! WIĘKSZOŚĆ Z NAS NIE WIE, JAK MROZIĆ TE PYSZNE OWOCE, ABY ZACHOWAŁY JĘDRNOŚĆ I SMAK. NIEWIEDZĄ MOŻNA JE WYŁĄCZNIE ZEPSUĆ

PISALIŚMY TAKŻE O: WAŻNA ROZMOWA WŁADIMIRA PUTINA. PREZYDENT ROSJI PRZESTRZEGŁ WŁADZE NIEMIEC, POWIEDZIAŁ KILKA MOCNYCH SŁÓW PREZYDENTOWI FRANCJI. PUTIN NIE ZNA LITOŚCI