W wieku 28 lat. Radość nie znała granic. I zanim było za późno, zaszła w ciążę i natychmiast urodziła bliźnięta.

Ponieważ jest to moja jedyna córka i w zasadzie bliska krewna, która została ze mną, również nie zwlekali ze mną długo, aby nie zostawić mnie samą, przenieśli mnie do swojego mieszkania w mieście.

Mieszkanie było małe. 45 metrów kwadratowych. Ale kiedy Anna była w ciąży, wszyscy dobrze do siebie dopasowaliśmy się, z jej mężem na czele. Byłam jeszcze bardziej przydatna, bo pomagałam w pracach domowych. Tak, co to pomogło, przez około 4-5 miesięcy jej niedomagania wykonałam już całą pracę sama.

Ale po urodzeniu dzieci wszystko poszło nie tak.

Dokładniej, po roku, a dzieci już zaczęły mniej krzyczeć, płakać i nie trzeba było tak często wstawać do nich w nocy, to już było mniej potrzebne. Więc na początku zawsze spali w moim pokoju, a ja zawsze wstawałam do nich w nocy, żeby nie obudzić nowożeńców. A więc Annie było ciężko, zniosła dwójkę - pomyślałam i starałam się w każdy możliwy sposób ułatwić jej pracę.

A kiedy praca została ułatwiona, nagle przestałam być potrzebna. Zbyteczna w mieszkaniu.

Często zaczęłam słyszeć ich rozmowy z mężem:

- nie rozumiesz, że jest tylko 45 metrów kwadratowych? Już śpimy jeden na drugim o 5. Nie możemy iść do toalety.

- co mogę dla ciebie zrobić? Czy mam ją zabrać na ulicę?

- och, nie przesadzaj. Dlaczego na zewnątrz? Twój dom w wiosce wciąż stoi. Kiedyś tam jakoś mieszkała.

Nie mogłam tego znieść, następnego dnia spakowałam się i sama wyjechałam do wsi. Więc starali się też wywoływać u mnie poczucie winy, udawali, że są bardzo zaniepokojeni (tak bardzo, że ten mąż nawet nie zadał sobie trudu, żeby mnie zabrać do domu). Pojechałam na dworzec, wsiadłam do pociągu i do widzenia. A tam trzeba jechać 60 km.

- A rodzimy dom przez te kilka lat już zaczął się kruszyć, walić. Czuję, że zaraz spadnie mi na głowę. Wszędzie wieje ze wszystkich szczelin, tu jest bardzo zimno. I co robić...

O tym się mówi: Doniesienia mediów budzą niepokój. Czy ZUS może nie wypłacić emerytur. Jest oficjalna informacja

Zerknij też tutaj: Książę William próbował przytulić Kate podczas spotkania. Reackja księżnej była jednoznaczna. Czy para ma konflikt