Jak przypomina portal "Super Express", Krzysztof Pachucki był jednym z uczestników 8. sezonu programu "Rolnik szuka żony". Był jednym ze szczęśliwców, którym udało się w programie znaleźć drugą połówkę. Krzysztof i Bogusia powiedzieli sobie sakramentalne tak pół roku temu. Niestety ich wspólną drogę przerwała tragiczna śmierć rolnika. Mężczyzna zdecydował odebrać sobie życie. Jeden ze znajomych Pachuckiego opowiedział, jak wyglądały jego ostatnie chwile.

Krzysztof i Bogusia powiedzieli sobie tak

Krzysztof i Bogusia poznali się na planie 8. edycji programu "Rolnik szuka żony". Po kilku miesiącach znajomości rolnik postanowił oświadczyć się swojej wybrance. W rozmowach z dziennikarzami Pachucki zapewniał, że jest szczęśliwy i czuje, że w Bogusi znalazł swoją bratnią duszę.

Bogusia i Krzysztof Pachucki/YouTube @Plotki24h
Bogusia i Krzysztof Pachucki/YouTube @Plotki24h
Bogusia i Krzysztof Pachucki/YouTube @Plotki24h

Mężczyzna opowiadał o planach, jakie ma wspólnie z żoną. Chcieli wyjechać do Londynu w podróż poślubną. Planowali starać się o wspólne dziecko. Niestety media obiegła smutna wiadomość, że Krzysztof Pachucki nie żyje. Jak podaje portal "Jastrząb Post", rolnik od dawna zmagał się z ciężką depresją, co zdradził jeden z jego przyjaciół.

Bogusia starała się być dla męża oparciem w tych trudnych chwilach. "Nie było tam różowo. Bogusia już wcześniej dawała sygnały, że bywa z nim trudno" - zdradziła osoba z bliskiego otoczenia pary, podkreślając, że żona Krzysztofa Pachuckiego robiła co mogła, żeby wyciągnąć go z choroby.

Krzysztof Pachucki/YouTube @Super Express
Krzysztof Pachucki/YouTube @Super Express
Krzysztof Pachucki/YouTube @Super Express

Oboje przyznawali, że wspólne życie nie jest łatwe. Bogusia przyznała, że oboje są już w takim wieku, że mają swoje przyzwyczajanie i nie zawsze jest łatwo. Dodawała, że oczywiście nie brakuje im dobrych chwil, ale zdarzają się także "doły...straszliwe doły". Sam Krzysztof przyznawał, że nie wie, czy gdyby doświadczył tego, co doświadcza z nim Bogusia, byłby w stanie to znieść.

Niestety choroba okazała się silniejsza.

To też może cię zainteresować: Na jaw wychodzą szczegóły życia prywatnego Krzysztofa Pachuckiego! Uczestnik „Rolnik szuka żony” miał zamiar rozwodu. Odwiedził w tej sprawie księdza

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: W horoskopie mamy trzy najbardziej wyjątkowe znaki zodiaku! Można o nich powiedzieć, że urodzili się pod szczęśliwą gwiazdą. Powód jest zaskakujący

O tym się mówi: Krzysztof Jackowski nie oszczędza swoich sympatyków. Jasnowidz powtórnie zdradził naprawdę porażającą wizję. Kolejne tygodnie będą niesamowicie trudne