W poniedziałek 6 czerwca gruchnęła wieść o nagłej śmierci 56-letniego Krzysztofa Pachuckiego, uczestnika programu ”Rolnik szuka żony”, który cieszył się duża sympatią widzów. Rolnik odnalazł miłość i spokój w ramionach Bogusi, a para pod koniec zeszłego roku postanowiła się pobrać.

Widzowie kibicowali temu uczuciu, lecz nikt nie spodziewał się tego, że małżeństwo Krzysztofa i Bogusi potrwa zaledwie kilka miesięcy. Krzysztof Pachucki zmarł 2 czerwca, pozostawiając w żałobie kochaną żonę, a także całą rodzinę, w tym dzieci z pierwszego małżeństwa. Wiele osób zastanawia się, jak doszło do tak wielkiej tragedii, kiedy nic jej nie zapowiadało.

Na jaw wyszły szczegóły ostatnich dni Krzysztof Pachuckiego! Niewiele osób miało pojęcie o chorobie uczestnika „Rolnik szuka żony”. Porażająca sytuacja!

Jak informuje „Super Express”, oprócz bliskich rolnika praktycznie nikt nie wiedział o tym, że niezwykle otwarty, uśmiechnięty i pełen radości człowiek od lat zmaga się podstępną chorobą. Zmarły uczestnik show TVP cierpiał bowiem na depresję. O jego dramacie od samego początku wiedziała Bogusia, mając świadomość, że związała się z osobą cierpiącą.

Kobieta jednak nie poddała się i postanowiła dbać o ukochanego, pilnując leczenia i wspierając go, jak to tylko możliwe. Niestety, depresja wygrała… Rolnik 2 czerwca postanowił powiesić się na terenie swojego gospodarstwa. Po dwóch dniach od śmierci miał miejsce pogrzeb rolnika, na którym pojawiły się również jego dzieci z pierwszego małżeństwa.

Jak donosi „SE”, Pachucki miał zamiar unieważnić ślub kościelny, gdyż chciał zawrzeć małżeństwo przed Bogiem z Bogusią. Chwile przed odejściem rozmawiał na ten temat z księdzem w swojej parafii.

Jak informował portal "Życie News": JEST PROSTA METODA, BY PODWYŻSZYĆ EMERYTURĘ. DODATKI DO ŚWIADCZENIA EMERYTALNEGO TO CAŁA LISTA. WIADOMO, KTO MOŻE Z NICH KORZYSTAĆ I W JAKI SPOSÓB

Przypomnij sobie: POSIŁKI W POLSKICH SZPITALACH TO TEMAT RZEKA. JAKOŚĆ JEDZENIA PODAWANEGO PACJENTOM WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA! TRUDNO UWIERZYĆ, CO LĄDUJE NA TALERZACH

Portal "Życie News" pisał również: PRZYWÓDCA CZECZENÓW SPOTKAŁ SIĘ WŁAŚNIE Z MINISTREM OBRONY FEDERACJI ROSYJSKIEJ. DOSZŁO DO BUDZĄCYCH NIEPOKÓJ WŚRÓD PAŃSTW ZACHODU USTALEŃ. CO ZASZŁO

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MSZYCE ZJADAJĄ OGRÓD I NIE MOŻNA SOBIE Z NIMI PORADZIĆ? TE UCIĄŻLIWE OWADY DAJĄ POPALIĆ. SĄ JEDNAK PROSTE SPOSOBY NA POZBYCIE SIĘ PROBLEMU