Jak podaje portal "Goniec", Krzysztof Śmiszek postanowił zdradzić kilka zaskakujących szczegółów dotyczących swojej kariery zawodowej. W rozmowie z Polsat News wspomniał, że przez jakiś czas pracował dla Jarosława Kaczyńskiego. Zdecydował się opowiedzieć o kulisach pracy w kancelarii premiera Kaczyńskiego.

Krzysztof Śmiszek o sytuacji politycznej w Polsce

W środę 18 maja Krzysztof Śmiszek pojawił się w Polsat News, gdzie mówił o bieżącej sytuacji politycznej. Polityk Nowej Lewicy wskazał, że przyszła już pora na to, aby na najwyższych urzędach pojawiły się świeże twarze. Było to oczywiste nawiązanie zarówno do lidera Platformy Obywatelskiej Donalda Tuska, jak i prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego.

Zapytany o wspólną listę całej opozycji powiedział, że jeśli Polacy będą chcieli odsunąć PiS od władzy, to opozycja powinna się zjednoczyć, wskazując wspólnego kandydata, który po wygranej objąłby urząd prezydenta.

Krzysztof Śmiszek/YouTube @Wirtualna Polska
Krzysztof Śmiszek/YouTube @Wirtualna Polska
Krzysztof Śmiszek/YouTube @Wirtualna Polska

Zaskakujące wyznanie Krzysztofa Śmiszka

Krzysztof Śmiszek zdradził również, że przed laty pracował dla Jarosława Kaczyńskiego. Jakby tego było mało, zdecydował się wyjawić kulisy pracy w kancelarii prezesa. Wiedzę o tej tajemnicy mieli naprawdę nieliczni.

"To był czas ciężkiej pracy, bo prezes PiS wprowadzał wówczas pierwszą rewolucję w 2005 roku. (...) w KPRM panował całkiem niezły porządek i każdy wiedział, co ma robić" - zdradził polityk Nowej Lewicy.

Jarosław Kaczyński/YouTube @Polskie Radio 24
Jarosław Kaczyński/YouTube @Polskie Radio 24
Jarosław Kaczyński/YouTube @Polskie Radio 24

Śmiszek pracował z Jarosławem Kaczyńskim przez dwa lata, po których zdecydował się odejść z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Spodziewaliście się tego?

To też może cię zainteresować: Iga Świątek ma nie tylko wielki talent, ale i wielkie serce. Nasza tenisistka zdecydowała o przekazaniu jednej ze swoich nagród dla potrzebujących

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jeśli koniecznie chcesz kupić polskie, a nie zagraniczne truskawki warto wiedzieć o ważnej kwestii. Jak odróżnić krajowe owoce od tych sprowadzonych

O tym się mówi: Ostre słowa Donalda Tuska na temat Mateusza Morawieckiego. Co takiego powiedział polityk