Jak przypomina portal "Super Express", Aleksandra Kwaśniewska wspólnie z tatą prowadzi od pewnego czasu relacje na żywo. W trakcie jednej z ostatnich doszło do zabawnej sytuacji z Jolantą Kwaśniewską w roli głównej. Co się wydarzyło?

Zaskakująca wpadka u Kwaśniewskich

Od jakiegoś czasu Aleksandra Kwaśniewska prowadzi ze swoim tatą relacje na Instagramie. Za ich pośrednictwem, sympatycy byłego prezydenta mogą mu zadać pytanie. W jednym z ostatnich takich spotkań, Aleksander Kwaśniewski został zapytany o wojnę na Ukrainie, czy incydent z rosyjskim ambasadorem.

Aleksandra Kwaśniewska, Aleksander Kwaśniewski/Instagram @Ola Kwaśniewska
Aleksandra Kwaśniewska, Aleksander Kwaśniewski/Instagram @Ola Kwaśniewska
Aleksandra Kwaśniewska, Aleksander Kwaśniewski/Instagram @Ola Kwaśniewska

Choć prezydentura Kwaśniewskiego zakończyła się dobrych kilkanaście lat temu, to Aleksander Kwaśniewski wciąż jest dla wielu Polaków autorytetem politycznym, którego opinii chętnie słuchają. Trudno się dziwić, ma za sobą dekadę doświadczenia w przewodzeniu krajem i duże polityczne doświadczenie.

Za nim Ola i jej tata zdążyli się przywitać z internautami, ci mogli usłyszeć niespodziewanie głos Jolanty Kwaśniewskiej. Nie do końca wiadomo, co powiedziała była pierwsza dama. Wyraźnie było słychać tylko Olę, która poinformowała mamę o tym, że "Mamuś, my już jesteśmy na żywo".

Jolanta Kwaśniewska nie dała jednak za wygraną i poprosiła córkę o pomoc. Jak się okazało, była pierwsza dama chciała włączyć transmisję swoich najbliższych, ale nie do końca wiedziała, jak sobie z tym poradzić. "Mamuś, musisz tam kliknąć" - poinstruowała ją Ola i chyba to wystarczyło, żeby Jolanta mogła obejrzeć relację na własnym telefonie.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Trudna sytuacja Britney Spears. Wokalistka poinformowała o niesamowitej stracie. Fani gwiazdy wysyłają jej mnóstwo serdeczności i wyrazów współczucia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Sezon na truskawki rozpocznie się już za chwilę. Wiemy, jak przygotować dżem truskawkowy bez gotowania. Nie straci witamin

O tym się mówi: Stan zdrowia Władimira Putina budzi wiele emocji. Pojawiły się nowe doniesienia o chorobie, na jaką może cierpieć