Jak podaje portal "Super Express", Paweł Kowal wybrał się do salonu, gdzie poddał się zabiegowi golenia za pomocą brzytwy. W rozmowie z tabloidem polityk Koalicji Obywatelskiej przyznał, że jako dziecko obawiał się tego narzędzia, ale teraz je uwielbia.

Od lat Paweł Kowal chodzi w to samo miejsce

Jedni uwielbiają chodzić do dużych salonów fryzjerskich, inni mają swoje sprawdzone saloniki fryzjerskie. W tej drugiej grupie jest polityk Paweł Kowal, który od lat goli głowę i przycina brwi w tym samym miejscu. Jak przyznał, przychodzi tu od 20 lat nie tylko skorzystać z usług pani Wiesi, ale także porozmawiać z nią o życiu.

"Tylko pani Wiesia ma wyczucie mojej głowy. Ona jest moim psychologiem. Rozmawiamy o życiu, emanuje z niej wielkie dobro i przyjaźń" - powiedział "Super Expressowi" Paweł Kowal. O tym, jak wygląda golenie brzytwą w praktyce, możecie zobaczyć na zdjęciach tutaj.

Paweł KowalYouTube @Onet Rano

Paweł Kowal o wojnie na Ukrainie

Paweł Kowal jest pewny, że Ukraińcy wygrają wojnę z Rosją, choć jeszcze nie wiadomo, kiedy taka wygrana miałaby nastąpić. W rozmowie z "Polskim Radie 24" przyznał, że jest to także uzależnione od nas i od tego, czy będziemy w dalszym ciągu wspierać naszych wschodnich sąsiadów w walce.

Polityk KO przekonuje, że wygrana Ukrainy powinna być jak najszybsza, żeby w możliwie jak najkrótszym czasie państwo było się w stanie podnieść po zniszczeniach, jakie wyrządził rosyjski atak. Podkreślił, że potrzebna jest zarówno pomoc w zakresie dostaw broni, sankcje nakładane na Rosję, a także wstąpienie Ukrainy do Unii Europejskiej.

A wy, też wybieracie niewielkie sprawdzone zakłady fryzjerskie, czy duże salony?

To też może cię zainteresować: Szykują się ogromne zmiany w życiu Agaty Kuleszy. Znana aktorka za sprawą córki wyjedzie z kraju

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich: Beata Kozidrak zdecydowanie nie ma dobrej passy. Kilka dni temu dostała sąd wydał wyrok za jazdę pod wpływem. Teraz gwiazda znów została singielką

O tym się mówi: Znamy zwycięzcę szesnastej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Kto okazał się najlepszy