Jak podaje portal "Super Express", Cezary Żak przyparty do muru falą krytyki, zdecydował się przeprosić za to, co zrobił. Przypomnijmy, akto palił plastikowe śmieci w ognisku w swojej posiadłości na Mazurach. Spowiednik gwiazd, powiedział, co myśli na temat zachowania aktora. Padły mocne słowa.

Nie wolno palić śmieciami

Palenie śmieci jest nielegalne i bardzo szkodliwe. Stanowi zagrożenie nie tylko dla środowiska, ale także dla ludzi. Cezary Żak nic sobie jednak z tego nie robił i w czasie majówki w najlepsze spalał w ognisku plastik i styropian. Po tym, jak w "Super Expressie" pojawił się materiał dotyczący karygodnego zachowania aktora, Żak zabrał głos.

"Który z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem" - napisał na swoim facebookowym profilu Cezary Żak. Była to jasna sugestia, że nie on pierwszy i nie ostatni robi coś takiego.

Jeśli Cezary Żak spodziewał się, że sprawa przejdzie bez większego echa, bardzo mocno się pomylił. Kiedy na aktora posypała się lawina oburzenia, zdecydował się przeprosić, choć forma w jakiej to zrobił, wskazywała, że nie była to skrucha szczera.

"A wszystkich tych z Państwa, którzy czują się oburzeni i zniesmaczeni moim karygodnym zachowaniem, bardzo przepraszam" - napisał Cezary Żak, dołączając do wpisu zdjęcie z uśmiechem na twarzy.

Duchowny zabrał głos w sprawie Cezarego Żaka

Głos w sprawie zachowania Cezarego Żaka zabrał również ksiądz Koplewski. Duchowny przyznał, że jest zaskoczony tym, że aktor, którego osobiście lubi, jest zdolny do takiego postępowania. Przypomniał, że trucie ludzi jest grzechem.

Dodał, że jest to grzech skierowany zarówno wobec natury, jak i ludzi. Dodał, że oczywiście potępia tylko czyn Cezarego Żaka, a nie człowieka.

A wy, co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Wyszło na jaw, ile naprawdę zarabia Beata Kozidrak. Wokalistka przekonuje, że 10 tysięcy złotych miesięcznie. Tabloid przekonuje, że to wyższa kwota

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Adrian Zandberg stawia mocne zarzuty pod adresem rządu. "Robi to głupio i bezmyślnie"

O tym się mówi: Lara Gessler pochwaliła się pokaźnym ciążowym brzuszkiem i nie tylko. Przyznała, że uwielbia "wiosenną ruletkę"