Jak podaje portal "Jastrząb Post", Lara Gessler zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie w wiosennej sukience. Stylizacja podkreśliła ciążowe krągłości, ale także wyeksponowała zgrabne nogi przyszłej mamy. Lara zdradziła przy okazji, że uwielbia "wiosenną ruletkę pogodową".

Lara Gessler po raz drugi zostanie mamą

Lara Gessler to córka najbardziej znanej restauratorki w kraju. Podobnie, jak jej mama, zdecydowała się zająć gastronomią. Jest współwłaścicielką cukierni Słodki słony, a także autorką książki, w której znajdziemy jej autorskie przepisy.

Prywatnie, Lara Gessler, jest żoną Piotra Szeląga. Para stanęła na ślubnym kobiercu, niedługo przed tym, jak na świat przyszło ich pierwsze dziecko - córka Nena. Wkrótce ich rodzina po raz kolejny się powiększy, o czym najwymowniej świadczy pokaźny ciążow brzuszek Lary.

W rozmowie z "Jastrząb Post", córka Magdy Gessler przyznała, że zna płeć dziecka, choć na razie chce, aby pozostała ona tejemnicą. Zdradziła również, ża wspólnie z mężem mają kilka pomysłów na imię dla swojej drugiej pociechy i co oczywiste, także i ich nie zdecydowali się ujawnić.

Lara Gessler zdradziła za to, że nie zajmują się jeszcze przygotowaniem pokoju dla swojej drugiej pociechy, bo nauczeni doświadczeniem, zdają sobie sprawę, że ten przyda się dopiero wtedy, gdy maluszek skończy rok.

Ciążowy brzuszek Lary Gessler

W mediach społecznościowych Lara Gessler pochwaliła się zdjęciem coraz bardziej pokaźnego ciążowego brzuszka, który podkreślała sukienka w kwiaty. Stylizacja podkreślała też wyjątkowo zgrabne nogi.

"Uwielbiam wiosenną ruletkę pogodową. Jakie to daje możliwości kombinowania z garderobą. Od lekkiej kurtki i czapki po małe sukienki i golłe nogi" - napisała na Instagramie Lara. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych fanek córki Magdy Gessler.

A jak wam podoba się Lara Gessler w takiej odsłonie?

To też może cię zainteresować: Maja Hyży zachwyca swoim ciążowym brzuszkiem! Celebrytka po raz kolejny pokazała się na ściance. Tym razem towarzyszył jej ukochany Konrad Kozak

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wiele osób nie może uwierzyć w to, jak wyglądała kiedyś Eliza z „Hotelu Paradise”! Uczestniczka show postanowiła pokazać zdjęcie mające siedem lat

O tym się mówi: Ekspertka porównała zachowanie księżnej Diany i księżnej Kate. Czy Kate poszła śladami swojej teściowej