Jak przypomina portal "Super Express", temperament Krystyny Pawłowicz po raz kolejny dał o sobie znać. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego pozwoliła sobie na obrzucenie stekiem obelg posła Tomasza Trelę z Lewicy, który zwrócił się o ujawnienie oświadczeń majątkowych m.in. Krystyny Pawłowicz. Do sprawy odniósł się Jerzy Owsiak. Co dokładnie powiedział?

Kontrowersyjna wypowiedź Krystyny Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz od lat znana jest z ostrego języka, który często nie licuje z piastowanym przez nią stanowiskiem, a także z kontrowersyjnych zachowań. Ostatnio temperament sędzi Trybunału Konstytucyjnego obrzuciła wyzwiskami posła Tomasza Trelę, który domaga się ujawnienia przez nią oświadczenia majątkowego.

W swoim wpisie w mediach społecznościowych Krystyna Pawłowicz nazwała posła Lewicy "chamem", "łachem" czy "V ruską kolumną". Jakby tego było mało, kazała mu "odszczekać" żądanie ujawnienia jej oświadczenia majątkowego.

Post zamieszczony przez Pawłowicz w social mediach, pociągnął za sobą lawinę nieprzychylnych komentarzy pod adresem sędzi Trybunału Konstytucyjnego. Swoje zdanie na ten temat przypomniał również Jerzy Owsiak.

Jerzy Owsiak o Krystynie Pawłowicz

Jerzy Owsiak przypomniał o tym, że kiedy "5 lat temu, dał ponieść się fantazji i zaproponował [Krystynie Pawłowicz] wiatr we włosach oraz oddanie się atmosferze miłości, przyjaźni i muzyki", na drugi dzień od razu ją przeprosił w stacji TVN24. Dodał, że choć przeprosił to i tak był przez ówczesną posłankę Pawłowicz, "ciągany po sądach".

Jerzy Owsiak przyznał, że choć długo wstrzymywał się przed jakimikolwiek komentarzami na temat Krystyny Pawłowicz, dłużej nie mógł milczeć. Zaapelował do sędzi Trybunały Konstytucyjnego aby ta "powiedziała po prostu "przepraszam".

Cały wpis Jerzego Owsiaka znajdziecie poniżej.

Myślicie, że Krystyna Pawłowicz zdecyduje się posłuchać rady Jerzego Owsiaka?

To też może cię zainteresować: Michał Wiśniewski odniósł się do zamieszania wokół Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Zdradził, ze sam był w podobnej sytuacji. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Astrologowie nie mają wątliwości. Pod tymi znakami zodiaku, rodzą się najodważniejsze kobiety

O tym się mówi: Siergiej Ławrow mówi o użyciu broni jądrowej. "To kraje zachodnie zaczynają o tym mówić"