Od kilku dni w mediach aż huczy od plotek o prowadzących „Pytania na Śniadanie” – Kasi Cichopek i Macieju Kurzajewskim. Najpierw aktorka ogłosiła wraz z mężem, Marcinem Hakielem rozstanie, a tancerz w ubiegłym tygodniu udzielił obszernego wywiadu w programie „Miasto Kobiet”, w którym zdradził, że „Kasia poprosiła o wolność, a później wyszło na jaw, że ta wolność ma imię”.

Na Cichopek posypały się gromy i na domiar złego do mediów wypłynęły nagrania prywatnych rozmów pary prowadzących „PnŚ”. Oboje zgłosili sprawę na policję i poprosili o pomoc prawników, jednak skandalu końca nie widać. Sprawa jest szeroko komentowana w mediach i do kwestii postanowił odnieść się Michał Wiśniewski. Zdradził, że sam znalazł się w podobnej sytuacji. Co powiedział?

Michał Wiśniewski o aferze wokół Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Wokalista Ich Troje przeżył podobną sytuację. Zdradził, że ktoś „dostał od niego w twarz”. O co chodzi?

Michał Wiśniewski w rozmowie z reporterką Jastrzą Post odniósł się do sprawy wycieku do mediów nagrań prywatnych rozmów Cichopek i Kurzjaewskiego. Osoba nagrywająca dyskusję między prowadzącymi przekazała pliki również TVP i wkrótce byłemu mężowi Cichopek, Marcinowi Hakielowi.

Wokalista Ich Troje przyznał, że jego zdaniem taka sytuacja powinna spotkać się z karą, gdyż angrywanie prywatnych rozmów i ich publikowanie jest zwyczajnie nieetyczne. Zdradził też, że sam znalazł się w podobnej podbramkowej sytuacji. W jego przypadku chodziło o bardzo niefortunne zdjęcia. Co zrobił?

- Bardzo ostro zareagowałem, bo ktoś w garderobie zrobił zdjęcie mojego tyłka. Akurat niekorzystnie się wypiąłem, bo tak to może nie miałbym nic przeciwko. Bez pytania opublikował to zdjęcie i dostał ode mnie w twarz. Później wyjaśniliśmy to sobie i podaliśmy ręce po kilku latach – powiedział Michał Wiśniewski.

Jak informował portal "Życie News": NAJLEPSZE KWITNĄCE KRZEWY DO UPRAWY W OGRODACH I NA DZIAŁKACH. SZEŚĆ Z NICH TO PRAWDZIWI FAWORYCI WIELU OGRODNIKÓW. SĄ PIĘKNE I NIEZWYKLE EFEKTOWNE

Przypomnij sobie: MSZYCE ZJADAJĄ OGRÓD I NIE MOŻNA SOBIE Z NIMI PORADZIĆ? TE UCIĄŻLIWE OWADY DAJĄ POPALIĆ. SĄ JEDNAK PROSTE SPOSOBY NA POZBYCIE SIĘ PROBLEMU

Portal "Życie News" pisał również: KOBIETA PRZEŻYŁA CHWILE GROZY, GDY BĘDĄC W CIĄŻY ODKRYŁA NA BRZUCHU SINIAKI. 32-LATKA OD RAZU TRAFIŁA DO SZPITALA. DIAGNOZA BYŁA WIELKIM ZASKOCZENIEM

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: POLACY MUSZĄ SIĘ MIEĆ NA BACZNOŚCI! NIEMAL NA KAŻDYM KROKU CZYHA NA NAS NIEBEZPIECZEŃSTWO O NIEWIELKICH ROZMIARACH. W POLSCE PANUJE INWAZJA KLESZCZY