Jak przypomina portal "Super Express", Krystyna Pawłowicz znana jest ze swojej konfrontacyjnej postawy i skłonności do kontrowersyjnych zachowań. Temperament obecnej sędzi Trybunału Konstytucyjnego znów dał o sobie znać. W mediach społecznościowych zwyzywała posła Tomasza Trelę, który chce, aby była posłanka ujawniła swoje oświadczenie majątkowe. Poznajcie szczegóły!

Temperament Krystyny Pawłowicz znów dał o sobie znać

Krystyna Pawłowicz przez lata obecności na polskiej scenie politycznej, dała się poznać jako osoba o ciętym języku, nienstroniąca od kontrowerysyjnych wypowiedzi i zachowań. Jej temperament znów dał o sobie znać.Obecna sędzia Trybunału Konstytucyjnego zwyzywała w mediach społecznościowych posła Tomasza Trelę.

"Ty chamie! Łobuzie! Dziadu kalwaryjski! Udowodnij najpierw, że brałam łapówki! V ruska kolumno! Łachu jeden! Albo na kolana, pod stół i odszczekać" - napisała na Twitterze Krystyna Pawłowicz.

Przypomnijmy, Tomasz Trela wystąpił do prezes Trybunału Konstytucyjnego o ujawnienie oświadczeń majątkowych kilku sędziów TK. Wcześniej w mediach społecznościowych stwierdził, że "osoba publiczna, która nie chce ujawnić swojego oświadczenia majątkowego bierze po prostu w łapę".

Materiał o Krystynie Pawłowicz

Co ciekawe, zaledwie dzień po ostrej wymienie zdań pomiędzy byłą posłanką PiS i posłem Tomaszem Trelą, "Wirtualna Polska" opubilikowała materiał, z którego wynika, że Krystyna Pawłowicz miała wypełnić oświadczenie niezgodnie z obowiązującym prawem. Pawłowicz miała podać nieaktualny stan majątkowy.

Krystyna Pawłowicz/Youtube @Telewizja Republika
Krystyna Pawłowicz/Youtube @Telewizja Republika
Krystyna Pawłowicz/Youtube @Telewizja Republika

Ostatnie oświadczenie majątkowe Pawłowicz, jakie dostępne jest na stronie TK, pochodzi z 0 marca 2020 roku. Sędzia przyznała, że podała w nim informację na temat stanu jej majątku na dzień 31 grudnia 2019 roku. Powinna była zaś podać stan zgodny z dniem składania oświadczenia. Krystyna Pawłowicz nie odpowiedziała, z jakiego powodu nie zastosowała się do przepisów.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Najnowsze nagranie Władimira Putina wywołało wiele emocji. Wiele osób nie ma wątpliwości. Wszystko widać jak na dłoni. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w romantycznym pocałunku. Tego właśnie brakowało fanom

O tym się mówi: Strona Ukraińska zebrała dowody. Pokazano zdjęcia rosyjskich żołnierzy podejrzanych o przestępstwa w Buczy