Jak przypomina portal "Wirtualna Polska", Emmanuel Macron związany jest z o 24 lata starszą Bridgett. Co ciekawe para poznała się, kiedy przywódca Francji miał zaledwie 15. lat. Ona była nauczycielką, która cieszyła się ogromną sympatią. Długo przyszło im walaczyć o swoje uczucie. Na szczęście się udało.

Emmanuel i Bridgett Macronowie miłość niemożliwa

Związek Emmanuela Macrona ze starszą od niego Bridgett budziło od samego początku wiele emocji. Początek ich miłości sięga czasów, kiedy obecny prezydent Francji chodził do liceum. Plotki o ich romansie wywoływały powszechne oburzenie, a relacja została uznana za wprost niedopuszczalną.

Trudno się dziwić, że uczucie pomiędzy 39-letnią nauczycielką a 15-letnim uczniem nie budziła szczególnego entuzjazmu. Poznali się na prowadzonym przez Bridgett kółku teatralnym, do którego zapisał się nastoletni Macrone. Oczarował on nauczycielkę nie tylko swoją inteligencją, ale także charakterem.

Po wystawieniu pierwszej sztuki, Emmanuel Macron zaproponował Bridgett wspólne stworzenie sztuki. Pierwsza dama Francji przyznała, że już wtedy ich relacja wykraczała poza to, co powinno dziać się między uczniem, a nauczycielką. Tym bardziej, że była mężatką z trójką dzieci.

Emmanuel i Bridgett Macron/YouTube @Harper's BAZAAR
Emmanuel i Bridgett Macron/YouTube @Harper's BAZAAR
Emmanuel i Bridgett Macron/YouTube @Harper's BAZAAR

Wyznanie miłości

Pomimo dużej różnicy wieku, oraz faktu, że Bridgett jest mężatką, nastoletni Macrone zdecydował się wyznać, co do niej czuje. Zaczęły narastać plotki, które skończyły się wybuchem ogromnego skandalu. Rodzice Macrona zdecydowali się wysłać syna do Paryża. Jego ukochana odeszła od męża i wyjechała za ukochanym.

Bridgett rozwiodła się z mężem w 2006 roku. Rok później została żoną Macrona. I choć po jego wejściu do polityki pojawiać zaczęły się plotki, że starsza żona jest tylko przykrywką dla Macrona, który miał być związany z mężczyzną.

Emmanuel i Bridgett Macron/YouTube @Harper's BAZAAR
Emmanuel i Bridgett Macron/YouTube @Harper's BAZAAR
Emmanuel i Bridgett Macron/YouTube @Harper's BAZAAR

Mimo wszystkich przeciwności, para jest razem. Macronowie kochają się i są dla siebie wsparciem. Na ogłoszeniu sondażowych wyników II tury wyborów prezydenckich, które wygrał Emmanuel Macrone, para nie szczędziła sobie czułości.

A wy, co sądzicie o związku pary?

To też może cię zainteresować: Jarosław Kaczyński wysłał wiadomość do Donalda Tuska. Lider PO raczej nie będzie zadowolony. O co dokładnie chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Końcówka kwietnia przyniesie nam dynamiczną pogodę. Nad nasz kraj nadciągają burze i wichury

O tym się mówi: Dobra wiadomość dla seniorów. Czy czternasta emerytura może być wyższa niż zakładano