Jak podaje portal "Plotek", Mariola Baruk biorąca udział w ostatniej edycji "Sanatorium miłości" dała się poznać, jako pełna energii optymistka. Okazuje się, że przeszłość seniorki skrywa niezwykle traumatyczne wydarzenia. Postanowiła podzielić się nimi w niezwykle szczerej rozmowie.

"Sanatorium miłości" budzi ogromne emocje

Najnowsza odsłona "Sanatorium miłości" od początku wzbudza wśród widzów ogromne emocje. Jedną z najbardziej charyzmatycznych postaci jest pochodząca z Poznania Marola Baruk. Kobiet od czterech dekad mieszka w Stanach Zjednoczonych. W rozmowie z "Super Expressem" seniorka opowiedziała o dramatycznych doświadczeniach z przeszłości.

Okazuje się, że kobieta padła ofiarą przemocy domowej. Wyznała, że rozwiodła się z nim zaraz po przyjeździe do USA. "Gdybym tego nie zrobiła, pewnie by mnie pewnego dnia zabił. Raz pobił mnie tak, że złamał mi kość policzkową, dlatego pod lewym okiem używam wypełniaczy" - powiedziała Baruk.

Mariola Baruk/YouTube @Rolnik szuka żony8
Mariola Baruk/YouTube @Rolnik szuka żony8
Mariola Baruk/YouTube @Rolnik szuka żony8

Nawet ciąża nie ochroniła jej przed kolejnymi pobiciami. Wyznała, że nie mówiła o swoim piekle nikomu. Był to dla niej bardzo wstydliwy temat. Dopiero wyjazd do Stanów Zjednoczonych pozwolił jej uwolnić się od oprawcy. Niestety życie samotnej matki w obcym kraju nie było łatwe.

"Nocami sprzątałam motele, by zarobić na siebie i na córkę, ale byłam szczęśliwa, bo byłam wolna" - powiedziała pani Mariola, dodając, że chciałaby pomagać osobom, które mierzą się z podobnymi do jej doświadczeń.

Nie traci nadziei

Mimo tych dość traumatycznych doświadczeń, Marioli Baruk udało się zachować nie tylko optymizm, ale także wiarę w to, że nie wszyscy mężczyźni są źli, jak jej były mąż. Wciąż ma nadzieję, że uda jej się znaleźć miłość na resztę dni. Zdradziła, jaki jest jej wymarzony partner.

Mariola Baruk/YouTube @Rolnik szuka żony8
Mariola Baruk/YouTube @Rolnik szuka żony8
Mariola Baruk/YouTube @Rolnik szuka żony8

Przyznała, że w jej typie są mężczyźni, którzy umieją śmiać się z samych siebie, mają poczucie humoru. Ważne jest dla niej również to, żeby byli niezależni finansowo, bo nie zamierza przyszłego partnera utrzymywać. Nie może być również skąpcem.

Spodziewaliście się, że Mariola ma za sobą tak dramatyczne doświadczenia?

To też może cię zainteresować: Ola Żebrowska zdradziła, kiedy pojawi się na świecie jej czawrte dziecko. Wszystko wyszło zupełnym przypadkiem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jessica Simpson przeszła spektakularną metamorfozę. "Nie pomyślałabym, że ta chwila kiedyś nadejdzie"

O tym się mówi: Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się, jak spędza piątkowy wieczór. Fani nie kryją zachwytu