Jak podaje portal "Pudelek", Jessica Simpson pochwaliła się fanom zdjęciem, na którym widzimy ją w bikini. Gwiazda przy okazji wspomniała o trudnej drodze, jaką przebyła, aby wyglądać tak, jak teraz. "Nie pomyślałabym, że ta chwila kiedyś nadejdzie" - napisała. Poznajcie szczegóły!

Wszechstronna Jessica Simpson

Jessica Simpson ma na swoim koncie nie tylko epizod z karierą muzyczną, ale także aktorską. Założyła również własną markę odzieżową, która przynosi jej benefity do dziś. Wciąż odcina kupony od dawnych sukcesów, ale jak przyznaje, sporo ją to kosztowało.

Celebrytka zmagała się z uzależnieniem od alkoholu oraz od leków. W 2017 roku musiała się poddać leczeniu. Na tym jej zmiana się nie skończyła. Simpson pochwaliła się fanom, że udało jej się zgubić aż 45 kg. Efektem przemiany wciąż chwali się w mediach społecznościowych, zakładając odważne stylizacje.

Spektakularna zmiana

W piątek Jessica Simpson zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym ma na sobie skąpy strój bikini. Oczywiście strój pochodzi z jej kolekcji, a całość stylizacji uzupełnił kapelusz oraz białe okulary.

"Trzykrotnie przybierałam i zrzucałam 45 kilogramów, więc nie pomyślałabym, że ta chwila kiedyś nadejdzie. Ale w końcu spędzam ferie wiosenne w bikini!" - napisała wyraźnie z siebie zadowolona.

Pomocne w zrzuceniu zbędnych kilogramów okazały się: "ciężka praca, determinacja, miłość do samej siebie". Jak przyznała widząc efekt, jaki przyniosły, aż płakała z dumy. Internauci komplementowali gwiazdę. Część z nich podkreśliła, że jest zawsze piękna, niezależnie od rozmiaru.

A jak wam podoba się Jessica Simpson w takiej odsłonie?

To też może cię zainteresować: Kim Kardashian pojawiła się na premierze "The Kardashians". Towarzyszył jej Pete Davidson. Wyglądała na naprawdę szczęśliwą

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w osatatnich dniach: Ola Żebrowska zdradziła, kiedy pojawi się na świecie jej czawrte dziecko. Wszystko wyszło zupełnym przypadkiem

O tym się mówi: Tych słów Lechowi Kaczyńskiemu nie było dane wypowiedzieć w Katyniu. Światło dzienne ujrzało ostatnie przemówienie prezydenta