Jak podaje "Super Express", Anna Lewandowska do niedawna restrykcyjnie przestrzegała zasad dotyczących chronienia wizerunku swoich dzieci w sieci. Sumiennie zasłaniała twarze córkom, by nikt z internautów nie mógł ich rozpoznać na ulicy.

W ostatnim czasie jednak wrzuciła na luz i coraz chętnie publikuje fotografie, na których widać buzie dziewczynek - nie są one nigdy ustawione wprost do aparatu, ale niektóre pozy bokiem wiele pokazują.

Żona Roberta Lewandowskie jest dumna z talentów starszej córki, która uczy się języka angielskiego, gry na pianinie, pływania i chętnie towarzyszy rodzicom w treningach. Cóż, bierze z nich przykład.

Jakiś czas temu trenerka fitness zacytowała słowa kilkuletniej dziewczynki. Klara wyznała, kim chciałby zostać w przyszłości.

Mamo jak będę duża, to chciałabym być sportowcem albo Elzą.

Anna Lewandowska/ Instagram:  annalewandowskahpba
Anna Lewandowska/ Instagram: annalewandowskahpba
Anna Lewandowska/ Instagram: annalewandowskahpba

Cóż, można się było tego spodziewać, że córka Lewandowskich będzie miała wysokie aspiracje. Klara rzeczywiście przemieniła się już w dużą dziewczynkę, więc jest coraz bliżej do spełniania marzeń. Poniżej zobaczcie jej najnowsze zdjęcie. Jak zawsze kibicuje tacie.

To również może Cię zainteresować: Czy Polacy Mogą Dołączyć Do Międzynarodowej Armii. Co Na To Prawo

Zobacz także: Marta Żmuda-Trzebiatowska Odniosła Się Do Sytuacji W Ukrainie. "Mąż Daje Mi Siłę"