Marta Żmuda-Trzebiatowska opublikowała na Instagramie wzruszający post. Aktorka pokazała czarno-białą fotografię, na której pozuje w objęciach męża. Przyznała, że w tych trudnych chwilach, od momentu ataku Rosji na Ukrainę, szczególnie docenia wsparcie męża Kamila Kuli. To on zapewnia ją, że wszystko będzie dobrze i stara się podnieść ją na duchu.

Wracam dziś wspomnieniami do najpiękniejszych chwil w moim życiu, gdy byłam najszczęśliwsza… Czułam harmonię, spokój i bezpieczeństwo. Ten mężczyzna ze zdjęcia @kamilkula.official daje mi siłę i wiarę w to, że „wszystko będzie dobrze”. Za co jestem mu ogromnie wdzięczna, zwłaszcza w tym trudnym czasie.

Marta Żmuda - Trzebiatowska
Marta Żmuda - Trzebiatowska
Marta Żmuda - Trzebiatowska

Marta Żmuda-Trzebiatowska napisała wprost, że źle zniosła kilka ostatnich dni. W jej życiu dominował strach, stres, rozpacz, bezsilność. Aktorka domyśla się, że takie same odczucia panują teraz w każdym polskim domu. Gwiazda apeluje jednak, żeby zadbać o własną psychikę - nadal pomagać, ale jednocześnie ładować baterie w odpoczynku i podczas spędzania czasu z bliskimi.

Najdrożsi, w ostatnich dniach często o Was myślę… jak sobie radzicie z tym wszystkim co się dzieje? Muszę się Wam przyznać, że ja radziłam sobie bardzo słabo. Złamało mnie to. Dużo emocji, strachu i lęku…Wdech, wydech… Teraz już wiem, że musimy o siebie dbać, bo słabi nikomu nie pomożemy i nie będziemy mieli siły do walki. A teraz właśnie jesteśmy potrzebni Światu i zdajemy prawdziwy egzamin z człowieczeństwa! Przytulam najmocniej, zwłaszcza tych z Was u których lęk i ataki paniki biorą górę.

Marta Żmuda - Trzebiatowska
Marta Żmuda - Trzebiatowska
Marta Żmuda - Trzebiatowska

To również może Cię zainteresować: Już Niebawem Zmiana Czasu Na Letni. Kiedy Przestawimy Zegarki

Zobacz także: Prezydent Ukrainy Zwrócił Się Do Prezydenta Polski. Wzruszające Podziękowanie