Joanna Krupa mieszka na co dzień w Stanach Zjednoczonych wraz z ukochanym Douglasem Nunesem i córką. Jest żoną biznesmena od 2018 roku. Wcześniej trwała w związku małżeńskim z niejakim Romainem Zago. Dlaczego rozpadło się jej poprzednie małżeństwo? Winna była ponoć odległość, jaka dzieliła małżonków. Mieszkali bowiem w innych krajach.

Joanna spotkała wówczas na spacerze z psami właśnie Douglasa. Ponoć już po trzech tygodniach znajomości wiedziała, że wezmą ślub. Romain nie miał jej tego za złe. Rozstał się z klasą i pięknie wypowiadał się na jej temat w mediach.

Żadna kobieta nie może równać się z Joanną. Ona jest marzeniem każdego mężczyzny. Jest inteligentną, samodzielną, niezależną kobietą sukcesu, która przy tym jest piękna. Żeby nie było tak słodko to dodam, że kiedy czegoś chce potrafi czasem być prawdziwym wrzodem na tyłku. Ale nie ma i nie było innej osoby w naszym związku. Chciałem zaznaczyć, że za nasze rozstanie odpowiada moja złość. Odległość jaka nas dzieliła, tworzyła dystans.

Joanna Krupa/ https://jastrzabpost.pl/
Joanna Krupa/ https://jastrzabpost.pl/
Joanna Krupa/ https://jastrzabpost.pl/

Z tego co można zaobserwować, Romain nadal utrzymuje dobry kontakt z eks i obserwuje jej profil w mediach społecznościowych. Skomentował jej nawet zdjęcie. Joanna wstawiła urocze selfie z pieskiem, które opisała: "Wszystkiego najlepszego Darla, piesku, moja miłości".

Zago zareagował i skomentował: "Moja córeczka", mając pewnie na myśli psa.

To miłe, że byli małżonkowie potrafią utrzymywać tak dobre stosunki.

Joanna Krupa z córką i mężem/ https://dzieckoifigura.pl/
Joanna Krupa z córką i mężem/ https://dzieckoifigura.pl/
Joanna Krupa z córką i mężem/ https://dzieckoifigura.pl/

To również może Cię zainteresować: Britney Spears Wzięła Ślub. Pochwaliła Się Zdjęciem Męża

Zobacz także: Antek Królikowski Opublikował Zdjęcie Z Synkiem. Jeden Detal Szczególnie Zwrócił Uwagę Internautów