Britney Spears od 2016 roku jest dziewczyną niejakiego Sama Asghari - trenera personalnego i tancerza, któy występował w jej teledyskach. Para potwierdziła doniesienia mediów o związku, jednak zaledwie rok później nad ich relacją pojawiły się czarne chmury. Plotki mówiły, że mężczyzna zdradził ukochaną z gwiazdą popularnego reality show.

Britney ponoć wybaczyła partnerowi, który w kolejnych miesiącach wspierał ją w walce z kuratelą ojca. We wrześniu 2021 roku Spears poifnormowała fanów, że Sam kupił jej pierścionek zaręczynowy. Celebrytka bez wahania zgodziła się na ślub, jednak nie podawała żadnych szczegółowych informacji na ten temat.

Britney Spears. Źródło: instagram.com
Britney Spears. Źródło: instagram.com
Britney Spears. Źródło: instagram.com

Sam skończył właśnie 28 lat. Z tej okazji ukochana złożyła mu oficjalne życzenia na Instagramie i okrasiła je romantycznymi ujęciami. Co ciekawe, w ciągu zaledwie kilku godzin we wpisie zmieniła status związku i stan cywilny. Raz określiła Sama narzeczonym, a później już mężem. Słowo "mąż" podkreśliła w kolejnym wpisie.

Fani nie przeszli obok tego obojętnie i dopytywali w komentarzach, czy para sformalizowała związek. Britney nie odpowiedziała na żaden z nich, ale śmiemy przypuszczać, że określenie, któego użyła, nie było pomyłką.

Takie niesamowite zdjęcie mojego męża @samasghari !!!! Jest takim pracowitym człowiekiem i każdego dnia zadziwia mnie swoją pasją!!!! Mam szczęście, że mogę dzielić z nim życie…. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Britney Spears

źródło: YouTube/Britney Spears
źródło: YouTube/Britney Spears
źródło: YouTube/Britney Spears

To również może Cię zainteresować: Viki Gabor Zaśpiewała W "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Cugowski Miał Zastrzeżenia, A Fani Poróżnieni

Zobacz także: Angelina Jolie Bardzo Zraniła Swoją Córkę Shiloh. 15-latka Ma Złamane Serce. Co Się Stało