Viki Gabor odnosi ogromne sukcesy na polskiej i światowej scenie muzycznej. Najpierw została zwyciężczynią "The Voice Kids", a następnie reprezentowała Polskę w dziecięcym konkursie eurowizji. Tam również zdobyła pierwsze miejsce, zapisując się w historii, bowiem po raz pierwszy jeden kraj wygrał dwa razy pod rząd. Viki zrobiła to rok po zwycięstwie Roxie Węgiel.

Viki Gabor ma również na swoim koncie liczne koncerty, single i duety z giwazdami, chociażby z Kayah. Teraz zadebiutowała w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym wciela się w wylosowane postacie. W pierwszym odcinku zaśpiewała przed jury jako The Weekend w utworze Blinding lights.

Viki Gabor/ instagram: vikigaborofficial
Viki Gabor/ instagram: vikigaborofficial
Viki Gabor/ instagram: vikigaborofficial

Występ nie wszystkim przypadł do gustu. Nowy juror, Krzysztof Cugowski, niemal od razu ocenił, że tonacja była nieodpowiednio dopasowana do głosu nastolatki.

Za nisko dla niej. Krzysztof Cugowski

Talent Viki docenili jednak Małgorzata Walewska i Michał Wiśniewski:

Ale mimo to barwowo brzmi nieźle. To było bardzo trudne zadanie, ale myślę, że bomba dopiero wybuchnie.

A jak na występ Gabor zareagowali fani? Zdania są podzielone.

Duże wyzwanie, mi się podobało! Mega mi się podobało. Świetny występ. Ja naprawdę jest pod wrażeniem tego występu nie było widać że to viki może trochę głos było słychać viki ale i tak, naprawdę sobie nieźle poradziła bo to nie jest takie łatwe zaśpiewać głosem faceta. Za młoda na ten program. Nie do końca się udało.

Cóż, ile widzów, tyle opinii.

Viki Gabor
Viki Gabor

To również może Cię zainteresować: Antek Królikowski Opublikował Zdjęcie Z Synkiem. Jeden Detal Zwrócił Uwagę Internautów

Zobacz także: Edyta Górniak Zabrała Głos W Sprawie Koncertu Dla Ukrainy. Czy Polska Piosenkarka Pobrała Wynagrodzenie