Nie od dziś wiadomo, że Anna Lewandowska ceni sobie sport. Żona piłkarza poruszyła na Instagramie bardzo istotny temat dla wszystkich trenujących młodych mam. Mowa o bieganiu z dziećmi zimą.

Anna Lewandowska pokazała, że wszystko jest możliwe. Poszła więc na spacer z obiema córkami. Ba, nawet pobiegła. Wskoczyła w leginsy i odzież sportową, wzięła ze sobą dwa wózki - jeden pchała z przodu, a drugi przymocowała specjalym stelażem do pleców, by ciągnąć go za sobą. Dodatkowo w jej ręku znalazła się smycz dla psa, a obok biegał duży czworonóg, którego później nagradzała uściskami.

Anna Lewandowska/ Instagram:  annalewandowskahpba
Anna Lewandowska/ Instagram: annalewandowskahpba
Anna Lewandowska/ Instagram: annalewandowskahpba

Czyżby rodzina Lewandowskich powiększyła się o pupila? Z filmiku wszystko na to wskazywało. Przypomnijmy, że psy w środowisku sportowym są bardzo popularne. Niemal wszyscy koledzy Roberta Lewandowskiego są ich posiadaczami. Na łamach "Super Expressu" czytamy:

Krzysztof Piątek i Jan Bednarek mają buldogi francuskie, Piotr Zieliński jest posiadaczem labradora, a Łukasz Skorupski ma ogromne psy włoskiej rasy cane corso. Arkadiusz Milik miał setera angielskiego, ale kiedy rozstał się z Jessiką Ziółek, czworonóg został z modelką.

Zagadka się jednak rozwiązała, ponieważ okazuje się, że uroczy psiak jest zwierzakiem przyjaciółki Anny Lewandowskiej. Trenerka w jednym z komentarzy napisała nawet, że z chęcią kiedyś kupi pupila, jednak teraz razem z mężem nie mają czasu na opiekowanie się nim.

To również może Cię zainteresować: Pięć Najbardziej Mściwych Znaków Zodiaku. Trzeba Na Nie Uważać

Zobacz także: Księżna Kate Zerwała Kontakt Z Wieloletnią Przyjaciółką. Wiadomo Dlaczego