Jak podaje portal "Pomponik", Kate Middleton jest najbardziej lubianą członkinią rodu brytyjskiego. Czym zasłużyła sobie na takie miano? Przede wszystkim klasą i opanowaniem. Z uluarów dobiegają jednak pogłoski, że spokój księżnej jest tylko pozorem, bowiem zamiast wielkodusznością żona księcia Williama kieruje się małostkowością.

O czepianie się drobiazgów oskarża szwagierkę Meghan Markle. Ale ten sam problem zauważyły inne bliskie osoby z otoczenia Middleton. Okazuje się, że Kate w wieku 21 lat potrafiłą zerwać długoletnią przyjaźń wyłącznie przez... jedną imprezę urodzinową. Mowa o Virginii, zwanej Ginnie.

Obie kobiety przyjaźniły się od czasów szkolnych. Ich zażyła relacja zakończyła się wtedy, gdy Kate dowiedziała się, że Virginia zaplanowała imprezę urodzinową tego samego dnia co ona. Pokłóciła się z przyjaciółką i zerwała z nią kontakt.

Księżna Kate i książę Harry. Źródło: instagram.com
Księżna Kate i książę Harry. Źródło: instagram.com
Księżna Kate i książę Harry. Źródło: instagram.com

Jak czytamy na portalu "Pomponik":

Ich przyjaźń runęła, jak domek z kart, gdy Kate oskarżyła Ginnie o zrujnowanie jej 21. urodzin. Virginia bowiem zaplanowała swoje na ten sam dzień czerwca 2003 roku. Tyle tylko, że Ginni urodziny ma rzeczywiście w czerwcu, Kate zaś postanowiła urządzić swoje pół roku po dacie swoich urodzin, które przypadają 9 stycznia. Powodem było to, że w czerwcu urodziny obchodzi książę William, o którego względy wtedy zabiegała i Kate chciała, żeby obchodzili je razem.

Spodziewaliście się, że Kate Middleton potrafi się tak zachować?

Książę William, księżna Kate/ screen youtube
Książę William, księżna Kate/ screen youtube
Książę William, księżna Kate/ screen youtube

To również może Cię zainteresować: Jak Żyje Jerzy Połomski W Domu Opieki W Skolimowie. Może Liczyć Na Najlepszą Opiekę

Zobacz także: Katarzyna Bosacka Martwi Się O Cenę Masła. Dokonała Obliczeń