Anita Werner przyzwyczaiła widzów TVN do bardzo poważnej postawy. Jako dziennikara świetnie odnajduje się na wizji i zachowuje pełen profesjonalizm, szczególnie wtedy, gdy czyta wiadomości. Rzadko widzimy jej uśmiech. Inaczej jednak jest w życiu prywatnym.

Na Instagramie gwiazda pokazuje cząstę tej prawdziwej siebie. Razem z partnerem wrzuca do sieci bardzo naturalne zdjęcia z ważnych momentów życia prywatnego. Tym razem postanowiła uczcić 41. urodziny ukochanego. Dziennikarka przyznała, że złożyła życzenia partnerowi, a teraz nadszedł czas na świętowanie.

Któż by się spodziewał, że mowo będzie o takim celebrowaniu urodzin! Anita Werner, znana z powściągliwej mimiki twarzy, wskoczyła w elegancki, kobiecy kostium w kolorze fuksji i z pełnym uśmiechem na ustach przytula się do dmuchanego, różowego flaminga. Co za widok!

Ktoś tu ma dzisiaj urodziny! 41! Ja już złożyłam życzenia i teraz świętujemy!😍 Ktoś się przyłącza do życzeń dla Michała? Jak świętować, to z humorem.

My również dołączamy do tych życzeń!

To również może Cię zainteresować: Dagmara Kaźmierska Przyznała, Jakie Zabiegi Medycyny Estetycznej Robiła. Żałuje Jednej Rzeczy

Zobacz także: Rafał Brzozowski Tłumaczy Się Z Wpadki. Został Skrytykowany Przez Widzów TVP